Ana içeriğe atla

ds

 

MALLREPORT

Sıradışı bir dünya; Aqua Florya

13.12.2017 - 17:15

4 Ekim 2012 tarihinde ziyaretçilerine kapılarını açan Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi sıradan alışveriş merkezi anlayışını 5 yıldır değiştiriyor. 
İstanbul’da sayısız AVM seçeneğine sahipsiniz. Ama konu sadece alışveriş yapmak değil, aynı zamanda eşsiz bir manzara eşliğinde unutamayacağınız bir gün geçirmekse sadece Aqua Florya’yı tercih etmelisiniz.
Ne almak istediğinizi çok iyi bilseniz de dünyaca ünlü markaların sunduğu seçenekler ve panoramik Marmara Denizi manzarası ile alışveriş sürenizi keyifle uzatacaksınız. 
Modaya yön veren markalarla alışveriş yapmanın keyfine, birbirinden lezzetli seçenekler sunan cafe ve restoranlarla da yemek yemenin tadına varacaksınız. Hem deniz manzarasının güzelliğini hem de deniz altının büyüleyici dünyasını aynı anda sunan gurme restoranlardan, dünyanın en ünlü fast food zincirlerine kadar birçok alternatife sahipsiniz. 
150 mağazası, deniz manzaralı cafe ve restoranları, 900 kişi kapasiteli amfi tiyatrosu, seyir terası, 11 adet sinema salonu ve yeni açılacak eğlence merkezi ile Aqua Florya sadece bir alışveriş merkezi değil, aynı zamanda bir yaşam merkezi.
Aqua Florya’nın yanıbaşında bulunan İstanbul Akvaryum; bin 500 türde 17 bin canlıya ev sahipliği yapan dünyanın en büyük tematik akvaryumu, yeni açılacak bowling salonu ve eğlence merkezi ile Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi hem alışveriş hem eğlence için benzersiz bir seçenek.

ds

Yukarı