Ana içeriğe atla

ds

 

MALLREPORT

Piazza Maltepe AVM açılıyor

13.04.2018 - 17:53

Rönesans Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilen Piazza Maltepe AVM açılıyor.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım tarafından 320 milyon euro yatırımla hayata geçirilen Piazza Maltepe AVM, 20 Nisan Cuma günü İstanbullulara kapılarını açıyor. Bölgeye değer kazandıracak Piazza Maltepe AVM, 56 bin metrekare kiralanabilir alan üzerinde 160 mağaza ve 27 restoranı bünyesinde bulunduruyor.

Açık alanlı konseptiyle Maltepe’ye yeni bir soluk getirecek Piazza AVM, açık meydan katlarının yer aldığı meydan bölümünde ziyaretçilerin keyifli zaman geçirecekleri, çeşitli etkinliklerin yapılabileceği açık bir alana sahip. Piazza Maltepe AVM’nin yıllık ziyaretçi sayısının 16 milyon olması hedefleniyor.

Piazza Maltepe projesinde AVM’nin yanı sıra yaklaşık 42 bin metrekare alan üzerinde, adalar manzaralı 29 kattan oluşan 230 dairelik konut bloğu ve 21 katlı ofis bloğu yer alıyor. Piazza’da yer alan toplam 36 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olan 21 katlı ofis bloğu kullanıcılara alışveriş merkezi ve konut bloğuyla kesintisiz bir yaşamın kolaylığını sağlıyor.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım’ın bilgi ve deneyimiyle hayata geçirdiği A sınıfı ofis bloğunda tek katta 3 bin 250 metrekareye varan kiralanabilir alanlar yer alıyor. Katlarda teras ve balkon gibi alanların bulunduğu blok aynı zamanda Leed Gold Sertifikası adayı.

İçerisinde yer alacak metro durağı bağlantısı ile ulaşım yönünden oldukça rahat bir imkan sunan Piazza Maltepe, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 kilometre, sahil yoluna 3 kilometre mesafede. E5 ulaşım hattı üzerinde yer alan proje, 2 bin 400 araçlık kapalı otoparkı ile ziyaretçilerine kolaylık sunuyor.

ds

Yukarı