Ana içeriğe atla

d's

 

MALLREPORT

PARK 328 AVM BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEN DAHA FAZLASI

14.11.2019 - 10:15

“Osmaniye’ de yeni bir yaşam başlıyor!” sloganıyla 2011 Ekim ayında onlarca büyük ulusal markayla birlikte kapılarını açan ve açıldığı günden bu yana ziyaretçilerine keyifli ve kaliteli bir alışveriş ve yaşam alanı sunan Park 328 AVM 8. yılını kutluyor. 

Park 328 AVM, Akdeniz bölgesinin doğu kısmında yer alan ve Osmaniye’nin ilk ve tek alışveriş merkezi olarak şehre getirdiği yeniliklere doymuyor. 49 bin metrekare alan üzerine ve yaklaşık 21 bin metrekare kiralanabilir alana sahip bölgenin tek modern alışveriş merkezi Park 328 AVM, depreme dayanaklı tekniklerle ve en son modern teknoloji ile inşa edilmiş bir alışveriş merkezi olmasının yanı sıra, havalandırma-klima sistemleri, yangın algılama-söndürme ve gaz alarm sistemleri, kapılarda x-ray cihazları, otopark girişi plaka tanıma sistemi (PTS), panoramik asansörleri ve yürüyen merdivenleri ile emniyet ve konfor artıran birçok tesisat ile donatılmıştır.

ZİYARETÇİLERE HİTAP EDEN MARKALAR
Alışveriş merkezi olmasının yanında ayrıca eğlence, kültür, sanat, moda gibi birçok faaliyete ev sahipliği yapmaktadır. Park 328 AVM’de marka karması oluşturulurken bölge halkının ihtiyaç ve alışveriş alışkanlıkları göz önünde bulundurulmuş ve bu bağlamda öncelikli olarak ziyaretçilere en çok hitap eden markalar ile ilerleme sağlanmıştır. Park 328 AVM’de 75 mağaza bulunmakla birlikte,  stant ve hizmet birimleri ile birlikte toplam marka sayısı 99’a ulaşmaktadır.  Alışveriş merkezinde şehre sosyal, kültürel ve sanatsal anlamda değer katacak birçok etkinlikler planlanmaktadır. Gerçekleşen çocuk ve aile temalı atölye çalışmaları ile çocukların eğlenerek öğrenmesi sağlanıyor ve imza günleri, mini konserler ile sevilen sanatçıları hayranları ile buluşturuyor. Özel günleri içeren temalı etkinliklere, sergiler ve sosyal sorumluluk projelerine sürekli yer verilmektedir. Kadınlara yönelik moda ve sanat günleri; meslek gruplarına yönelik mesleki faaliyetler; sağlık kuruluşları iş birliği ile eğitici ve faydalı etkinliklerle, okullarla iş birliği içinde yapılan ortak projelerle ziyaretçilerini buluşturmaya devam ediyor.

BİRBİRİNDEN FARKLI KAMPANYA VE ETKİNLİKLER
Açılışından bu yana her yıl bir önceki yıldan farklı, müşteriye heyecan verici ve müşterinin alışverişini keyfe dönüştüren kampanyalar ve etkinliklerle ilerleme sağlanmaktadır. Park 328 AVM; 8 yıl boyunca moda, eğlence, lezzet ve teknolojinin kalbi olarak toplam 48 milyon ziyaretçiyi ağırlamış bulunmaktadır. Alışveriş Merkezi hem misafirlerinin hem de mağazalarının konforuna yönelik yatırımlara ağırlık vermektedir. Yaptığı yenilikler ile her geçen gün değerine değer katan Park 328 AVM çok sayıda zincir mağaza sayısı, restoranları, kapalı ve açık otoparkı ile her kesime hitap ederken “müşteri memnuniyetine” verdiği önemle öne çıkıyor.

d's

Yukarı