Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

OUTLET CENTER İZMİT BU YIL DA ÖDÜL ALDI

11.04.2019 - 17:41

Outlet Center İzmit Fabrika Satış Mağazaları Merkezi, AYD ve Soysal iş birliğiyle gerçekleştirilen Alışveriş Merkezleri Hizmet Kalitesi Benchmark Projesi kapsamında, yıl boyu; güvenlik, temizlik, otopark, wc ve ortak alanlar gibi fiziksel koşulların ve hizmetin değerlendiği gizli müşteri raporlamaları sonucunda geçen yıl olduğu gibi bu yıl da “Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülleri”ni alan beş AVM arasında yer aldı.

Outlet Center İzmit Merkez Müdürü Murat Yıldırım, Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülünü, ECE Türkiye CFO ve Genel Müdürü Nuri Şapkaçı’nın elinden aldı.
Törene ayrıca; Bayraktar Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. Genel Müdürü K. Osman İllez ve Pazarlama & Yatırım Uzmanı Can Akbaş da katıldı.
Kendi alanının öncüsü olan Outlet Center İzmit, 22 yılı aşkın süredir sektörün en popüler oyuncularının başında yer alıyor. Müşterilerini dünya markaları ile en uygun fiyatlarla tanıştıran merkez “gerçek outlet” yaklaşımından ödün vermeden, tüketici ile üreticiyi doğrudan buluşturarak, müşterilerine alışverişlerinde önemli fiyat avantajları sağlamaya devam ediyor. 

GGG

Yukarı