Ana içeriğe atla

d's

 

MALLREPORT

Outlet Alışverişin Vazgeçilmezi Olivium Outlet Center

14.11.2019 - 10:17

İstanbullu’yu  ilk kez outlet alışverişi  ile tanıştıran Olivium Outlet Center, kaliteli outlet  ürünlerini uygun fiyata satın almayı  sevenler için tam bir cazibe merkezini oluşturuyor.

“Şehrin merkezinde outlet center” konseptiyle, markayı ve kaliteyi gerçek outlet ilkesinden ödün vermeden sunan Olivium Outlet Center, İstanbul’da yaşayan her kesimden insanın gözdesi olmaya devam ediyor.   
10 Nisan 2000 yılında İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Zeytinburnu’nda  kapılarını açan Olivium, 19 yıllık  zaman yolculuğu içerisinde yaklaşık  200  milyon ziyaretçiyi ağırlamanın haklı gururunu yaşıyor. 
İstanbul’un en köklü alışveriş merkezlerinden biri olarak popülaritesini  korumaya devam eden Olivium, 132 mağazasıyla yerli ve yabacı misafirlerinin ilgisini her geçen gün artırmaktadır. Olivium’da yerli ve yabancı pek çok anchore mağazaların  haricinde,  modern teknoloji ile donatılmış 6 sinema salonu,  hız ve yarış tutkusu yaşamak isteyenler için go- kart pisti,  çocuklar için eğlence merkezi,  Türk ve dünya mutfağının seçkin damak tatlarına hitap eden lezzet markalarıyla haftanın her günü, her saati keyifle vakit geçirmek  mümkün.
35 bin metrekare ticari alan üzerinde Emintaş Emlak İnşaat ve Tic. A.Ş ve İleri Mensucat ve İnşaat Tic. T.A.Ş. ortaklığı ile hayata geçirilen projenin kiralama ve yönetimi Apleona Türkiye tarafından yapılıyor. 

d's

Yukarı