Ana içeriğe atla

dd

MALLREPORT

Orion AVM sosyal sorumluluk projeleriyle fark yaratıyor

06.10.2017 - 15:53

Orion AVM Genel Müdürü Meral Bostan, Orion AVM’de düzenledikleri etkinliklerle bölge insanına yeni bakış açıları kazandırarak kültürel hayatlarına renk kattıklarını ifade etti.

Yıldönümüne yönelik planlanan özel çalışmalarınız var mı? 
Her sene olduğu gibi 18. yıl kutlamalarımızda ziyaretçilerimiz için sürpriz etkinlikler planlıyoruz. Kutlamalar kapsamında eğlenceli gösterilerin yanı sıra bol bol hediyeler dağıtacağımız kampanyalarımız da olacak. 

AVM’niz kurulduğu günden bu yana ne kadar ziyaretçi ağırladı ve geçen süre zarfında AVM neler gerçekleştirdi? 
Trakya’nın ilk Türkiye’nin 9. alışveriş merkezi olan Orion, aradan geçen 18 yılda 100 milyona yakın ziyaretçi ağırladı. Açıldığı günden bugüne büyük bir gelişim gösteren Orion, yaptığı yeniliklerle ve sosyal sorumluluk kampanyalarıyla her geçen sene adından daha sık söz ettirdi. Sürekli gelişen bir sanayi şehri olan Çorlu’da ve çevresinde yıllar içerisinde artan sektör oyuncuları, bölge insanına daha fazla alternatif sunuyor. Bu değişime ayak uyduran, müşterilerine her zaman aradıklarını sunan ve öncü olma misyonunu başarıyla devam ettiren Orion, bölgesinde söz sahibi olmayı sürdürüyor. 

Sizce AVM’niz bulunduğu şehre ne katıyor? AVM ile birlikte bölgede neler değişti? 
Ziyaretçilerin alışveriş dışındaki sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını da karşılayan Orion AVM, düzenlediği etkinliklerle bölge insanına yeni bakış açıları kazandırmakta, kültürel hayatlarına renk katmaktadır. 8 yıldır düzenlediğimiz ve ülkemizin önde gelen yazarlarını ağırladığımız kitap fuarlarımız, yıl boyu ev sahipliği yaptığımız sergilerimiz, özel gün etkinliklerimiz, milli bayramlarımızda gerçekleştirdiğimiz coşkulu gösterilerimiz sadece Çorlu değil, tüm bölge halkından büyük ilgi görmektedir. Uzun yıllardır eğitim, çevre, bilim, sanat alanlarında gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk kampanyalarımız da hem bir farkındalık oluşturma hem de ihtiyaç duyulan kesimlere dokunabilme, onların hayatlarında fark yaratabilme anlamında çok önemli. Bugüne kadar binlerce çocuğun ve gencin hayatına dokunmamızı sağlayan sosyal sorumluluk projelerimiz, bölgemizdeki pek çok kurum ve kuruluşa da ilham kaynağı olmuş ve sürdürülebilir faydalar sağlamıştır.

AVM bundan sonraki süreçte neler yapmayı planlıyor? 
Planlarımız arasında pek çok proje var ancak bunlardan en önde gelen uzun zamandır üzerinde çalıştığımız büyüme projemiz. Bölge halkına daha iyi hizmet vermek ve onlara daha çok markayı, daha fazla sosyal olanağı daha konforlu ve ferah bir ortamda sunabilmek amacıyla büyüme projemizi yürütüyoruz. Ayrıca müşterimize sunduğumuz hizmetin kalitesini artırıp onlara beklentilerinin üzerinde bir deneyim yaşatabilmek amacıyla CRM projeleriyle ilgili yeni atılımlar yapmak üzere çalışmaktayız.

ff

Yukarı