Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

Optimum 2016 yılını gümbür gümbür moda şovuyla kapattı

16.01.2017 - 14:11

Anadolu Yakası’nda kaliteli ve indirimli alışverişin merkezi İstanbul Optimum Outlet moda, eğlence ve müzik dolu bir etkinlik ile 2016 yılına imzasını attı. Optimum Outlet AVM Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Simge Tertemiz ve Andrey Polyanin’in podyuma çıktığı, Demet Akalın ve Cem Belevi’nin konser verdiği coşku dolu bir şovla 2016 yılını bitirdi.

Yerli ve yabancı sürükleyici moda markaların outlet mağazalarının bulunduğu, moda ve sosyal yaşam alanı İstanbul Optimum Outlet seneyi bomba bir etkinlikle noktaladı. Her yıl birbirinden iddialı moda günlerine ev sahipliği yapan İstanbul Optimum, 2016 yılını yine ünlü manken ve sanatçılarla dolu moda şovuyla zirvede bitirdi. Optimum’da ünlü modeller; Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Simge Tertemiz ve Andrey Polyanin ile moda rüzgarları eserken Cem Belevi ve yeni albümü “Rakipsiz” ile zirveye yerleşen pop müziğin kraliçesi Demet Akalın konserleriyle moda ve eğlenceyi bir araya getirdi.

DEMET AKALIN ZİRVE YAPAN ŞARKILARIYLA BİNLERCE İNSANI COŞTURDU
Optimum’un müzik şöleniyle dolu moda şovunda ilk konseri oyunculuğunun yanı sıra dillerden düşmeyen şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan genç popçu Cem Belevi verdi. Sevilen şarkılarını Optimum’un konuklarıyla birlikte seslendiren Belevi, “Alışamadım”, “Sor” şarkılarıyla hayranlarına coşku dolu dakikalar yaşattı. Optimum’un moda şovunun büyük sürprizi yeni albümüyle zirveye yerleşen Demet Akalın konseri oldu. “Hayalet” şarkısıyla sahneye çıkan Demet Akalın, kendisini dinlemeye gelen binlerce hayranı için sevilen şarkılarını seslendirdi. Sanat hayatının 20. yılını ‘‘Rakipsiz’’ adlı albümüyle kutlayan popun kraliçesi Demet Akalın, enerji dolu performansıyla hayranlarına unutulmaz dakikalar yaşattı. 

ÇAĞLA ŞİKEL VE ÖZGE ULUSOY AYNI PODYUMDA FIRTINALAR ESTİRDİ
2017 Kış modasına ait koleksiyonların ziyaretçilerle buluştuğu etkinlikte ünlü mankenler Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Simge Tertemiz ve ünlü şarkıcı Sinan Akçıl’a benzerliğiyle şaşırtan Rus Model Andrey Polyanin Optimum AVM içerisinde yer alan markaların kıyafetlerini taşıdı. Aynı podyumda yer almaktan mutluluk duyduklarını dile getiren ünlü mankenler Çağla Şikel ve Özge Ulusoy podyuma çıktığında alkış yağmuruna tutuldu. Optimum 2016’ya ünlü mankenlerin ve şarkıcıların ağırlandığı gösterişli bir moda şovuyla veda etti.

nara

Yukarı