Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

OLIVIUM OUTLET CENTER 19.YILINI OUTLET ŞENLİĞİ İLE KUTLUYOR

11.04.2019 - 17:44

Olivium Outlet Center, yeni yaşını “Sezon Sonu Outlet Şenliği” ile kutluyor.

1 Nisan 2000 yılında kapılarını açan, İstanbul’un ilk outlet konseptli alışveriş merkezi,   Olivium Outlet Center 19. yaşına girdi.  19 yıldır sadece Zeytinburnu’na değil bütün İstanbul’a  ve her kesimden tüketiciye hitap eden Olivium Outlet Center,  19 yılda yaklaşık 200 milyon ziyaretçiyi ağırlamanın gururunu yaşıyor. 
İnsanların içinde keyifle zaman geçirdiği, haftanın her günü ve günün her saati yaşayan bir alışveriş ve yaşam merkezi olarak hizmet veren Olivium Outlet Center, Türkiye’nin önde gelen en güzide markalarına ev sahipliği yaparken,  kalite ve marka çeşitliliğini, açıldığı ilk günden bu yana gerçek outlet ilkesinden ödün vermeden sunuyor. 

SEZON SONU OUTLET ŞENLİĞİ
19. yaşını Sezon Sonu Outlet Şenliği ile kutlayan Olivium Outlet Center’da, şenliğin ilk gününden itibaren çılgın bir alışveriş maratonu yaşanıyor. Olivium mağazalarının outlet ürünlerinde ekstra indirimli fiyatların sunulduğu etkinlik kapsamında,  uygun fiyatlı kaliteli özel üretim ürünler 16 Nisan’a kadar satışa sunulacak. 
Olivium Outlet Center’in kiralama ve yönetimi ise Apleona Türkiye tarafından yapılıyor. Emintaş Emlak ve İnşaat Tic. A.Ş ve İleri Mensucat ve Ticaret Tük A.Ş. ortaklığı ile hayata geçirilen proje, 35 bin metrekare ticari alan üzerinde 132 mağazaya sahip. Projede, yerli ve yabancı anchore mağazaların haricinde  modern teknoloji ile donatılmış 6 sinema salonu, hız ve yarış tutkusu yaşamak isteyenler için go- kart pisti,  çocuklar için eğlence merkezi,  Türk ve dünya mutfağının seçkin damak tatlarına hitap eden lezzet markalarını da bulmak mümkün. 

GGG

Yukarı