Ana içeriğe atla

d's

 

MALLREPORT

ODDBODSLAR NEŞELİ NOTALAR İLE AKBATI’DA

10.04.2018 - 18:02

Miniklerin son dönem keşiflerinden, videoları milyonlarca kez izlenen Oddbodslar, Türkiye’de ilk defa Akbatı AVM’de hayranlarıyla buluşuyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel olarak 21-29 Nisan tarihleri arasında Akbatı’da minik misafirleriyle buluşacak olan Oddbods karakterleri, çocuklara müzik dünyasının inceliklerini öğretecek.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Akbatı AVM, minik misafirlerine unutamayacakları bir sürpriz hazırlıyor. Hayranı oldukları Oddbods karakterleriyle eşsiz bir deneyim yaşayacak olan Akbatı’nın minik misafirleri; ritim ve sesin büyülü dünyası, notalar ve müzik aletleriyle tanışacak. 
21-29 Nisan tarihlerinde özel olarak kurulacak alanda, minik müzisyenler kendi müzik aletlerini tasarlayıp, müzik dünyasının tüm inceliklerini öğrenme fırsatını yakalayacak. Etkinlik sonunda ise tasarladıkları müzik aletleriyle Oddboddslar eşliğinde şovlarını sergileme şansını bulacak çocuklar, bayramlarının tadını doyasıya çıkaracak. 12.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinlik, 4 yaş ve üzeri çocuklar için zemin kat havuz önünde ücretsiz olarak gerçekleşecek.

d's

Yukarı