Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

NEXT LEVEL’DA MUAZZAM RAMAZAN!

10.05.2018 - 16:25

Next Level Alışveriş Merkezi Ramazan ayı boyunca birbirinden keyifli etkinliklere ev sahipliği yapacak!

Düzenlediği birbirinden farklı etkinliklerle şehrin kültür ve sanat hayatına katkıda bulunan Next Level Alışveriş Merkezi’nde, bu yıl bahar ve yaz mevsimini de içine alan Ramazan ayı boyunca, hem yetişkinlerin hem de çocukların keyifle zaman geçirebilecekleri birbirinden eğlenceli etkinlikler yer alacak. Sahne gösterileri, ikramlar, atölyeler, canlı müzik ve Ramazan Sokağındaki el sanatları örnekleriyle şenlenecek olan Ramazan’da Dünyaca ünlü Neyzen Mercan Dede konseri de gerçekleşecek.
 
USTA ŞEFLERDEN MUAZZAM LEZZETLER
Farklı damak tatlarına hitap eden kafe ve restoranlarıyla şehrin buluşma noktası haline gelen teras katta; Masa, Borsa, Mezzaluna, Harvey Nichols Lounge ve Big Chefs gibi ünlü restoranların yanı sıra Timboo Cafe, Godiva ve Keifi ile iftar ve iftar sonrası enfes tatlardan oluşan menüler Next Level ziyaretçilerini bekliyor. 
Usta şeflerin özenle hazırladığı enfes tatlardan oluşan iftar menüleri ve yaz dönemine özgü içecek alternatifleri ile Ramazan’ın teras katta lezzet şölenine dönüştüğünü söyleyen Next Level AVM Müdürü Zeynep Tarhan Koç, “Next Level Teras, doğadan esinlenen yeşil konsepti ve havuzlarıyla nezih ve ferah bir ortamda iftar öncesi ve sonrası keyifli zamanlar yaşatmaya hazırlanıyor.” dedi.

BÜYÜK KÜÇÜK HERKES İÇİN MUAZZAM EĞLENCE
Next Level’ın ramazan ayında büyük küçük herkesin eğlenebileceği etkinliklerle dolu bir program hazırlağını belirten Koç, “İftar öncesi bir taraftan çocuk atölyeleri, ateşbaz, jonglör, bubble show ve sihirbaz gibi farklı gösteriler sahnelenirken, diğer bir köşede tasavvuf dinletisi ile iftar saatine hazırlık yapılacak. İftar sonrası canlı müzik, Türk Sanat Müziği dinletisi ile devam edecek. Terasın her noktasında farklı aktiviteler ile karşılanacak olan Next Level ziyaretçileri, havuzda slotboat yüzdürürken, soft play oyun alanında çocuklar eğlenceli zamanlar geçirecek. Kurulacak olan Ramazan Sokağında farklı sanatçıların el emeği ürünleri sergilenirken, geleneksel Ramazan lezzetlerinden de ikramlara yer verilecek. Allı ballı macun, pamuk şeker ve kızılcık şerbeti ikramlarıyla misafirlerin ağzı tatlanacak.” dedi. 

DÜNYACA ÜNLÜ TÜRK NEYZEN MERCAN DEDE NEXT LEVEL’DA!
Sufî müzik geleneğini ve dokusunu çağdaş müziğin tınılarıyla harmanlayan Mercan Dede, Next Level Teras’ta Ankaralı müzikseverler ile buluşacak. 25 Mayıs Cuma akşamı gerçekleşecek olan konser, ücretsiz olarak izlenebilecek.
 

ı

n

Yukarı