Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

Neomarin Pendik’e yeni AVM Müdürü

02.05.2019 - 11:31

Bu yıl 10. yılını kutlayan Neomarin Pendik AVM Müdürlüğü görevine, Dr. M. Arif Tuncer getirildi.

ENS Danışmanlık’ın yönetimini yaptığı Neomarin Pendik’in AVM Müdürlüğü’ne nisan ayı itibariyle Dr. M. Arif Tuncer atandı.

1983 doğumlu olan Dr. M. Arif Tuncer, 2005 yılında Muğla Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden, 2011 yılında Atılım Üniversitesi İşletme Yönetimi – MBA Master programından mezun oldu. 2016 yılında Gazi Üniversitesi İşletme Anabilim dalından, Hollanda’da alışveriş merkezleri üzerine akademik çalışmalar yaparak, “Bireycilik-Çoğulculuk Kültürel Boyutunda Alışveriş Merkezi Müşterilerinin Tüketici Etnosentrizmi: Türkiye (İstanbul) – Hollanda (Amsterdam) Karşılaştırmalı Çalışması” konulu tez çalışmasıyla “Bilim Doktoru” unvanı aldı.

İş hayatına 2008 yılında ilaç sektöründe adım atan Tuncer, 2014 yılından itibaren Polis Bakım ve Yardım Sandığı (Polsan) İştirakler ve Bağlı Ortaklıklar Şubesi’nde önce Uzman sonra da Müdür olarak görev yaptı. 2016 yılı Ağustos ayında Highway Outlet Alışveriş Merkezi Genel Müdürü olarak atanan Dr. Arif Tuncer, 2018 yılında aynı şirketin Yönetim Kurulu Üyeliği görevini de üstlendi.

GGG

Yukarı