Ana içeriğe atla

22

MALLREPORT

Müziğe ve sanata yönelik pek çok etkinlik ATG AVM’de!

12.05.2017 - 17:51

ATG AVM olarak birçok keyifli etkinliğe ev sahipliği yapmaya devam edeceklerini dile getiren Ankara Tren Garı Alışveriş Merkezi, ATG Ofis ve Otel Genel Müdürü Pınar Pekperdahcı, bu ay gençler için “Can Bonomo” ve “Yüksek Sadakat” mini konser ve imza günü etkinliklerine yer vereceklerini belirtti. 

ATG AVM’de genç misafirlerinizi hangi ayrıcalıklar bekliyor? Genç misafirleriniz hangi imkanlardan dolayı alışveriş merkezinizi tercih etmeli?
ATG Alışveriş Merkezi, özellikle üniversiteli öğrencilerin tercih ettiği bir çekim merkezi konumunda. Bu nedenle biz de bu ay etkinliklerimizi alışveriş merkezimizi sürekli ziyaret eden tüm genç ziyaretçilerimize özel olarak planladık. Bu özel planlamalar kapsamında bu ay; “Can Bonomo” ve “Yüksek Sadakat” mini konser ve imza günü etkinliklerine yer veriyor olacağız.
Genç ziyaretçilerimiz için sağlamış olduğumuz ulaşım kolaylığı onların bizi tercih etme sebeplerinden birini oluşturuyor, ki alışveriş merkezimiz birçok üniversite kampüsüne yakın bir lokasyonda konumlandı. Ayrıca gençlerin sevdikleri markaları bünyemizde bulundurmamız ve ATG Bulvarda yer alan kafelerimiz de bizleri gençler tarafından tercih edilebilir kılıyor.

Çocuklara ve gençlere yönelik ne gibi etkinlikler ve kampanyalar düzenliyorsunuz? 
İmza günü ve mini konserlerin yanı sıra yakın dönemde hayata geçireceğimiz sadece gençlere özel ATG sadakat kartlarımız olacak. Bu kart, genç ziyaretçilerimizin özel indirim ve fırsatlardan yararlanmasını sağlayacak. Ayrıca gençler sahip oldukları bu kartla en çok tercih ettikleri markalardan kolay alışveriş yapabilme imkanına sahip olacaklar.  ATG AVM olarak; müziğe ve sanata yönelik planlanan birçok keyifli etkinliğe de genç ziyaretçilerimiz için ev sahipliği yapmaya devam ediyor olacağız.
Minik ziyaretçilerimiz için gerçekleştirdiğimiz Nisan ayı çocuk etkinliklerimize ilgi oldukça yoğundu. Bu güzel ilgiye hız kesmeden devam ediyor olacağız. Mayıs ayında bu ilgiyi Çocuk Kitapları Şenliğimiz ile sevilen çocuk kitapları yazarlarını, anneler ve çocuklarıyla buluşturarak devam ettireceğiz. 
Yakın zamanda ATG Çocuk Kulübü projemiz bir yandan hayata geçerken; hem eğitici, hem eğlendirici, hem öğretici aktiviteler ile minik ziyaretçilerimizin de memnuniyetlerini artırmaya devam ediyor olacağız. 
 

ff

Yukarı