Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

Merakla beklenen 212 Fırsat Garajı Açılıyor

20.03.2018 - 15:19

24 Mart – 8 Nisan tarihleri arasında 212 İstanbul Power Outlet’te Fırsat Garajı Açılıyor. Fırsat garajında tekstilden ayakkabıya, ev dekorasyonundan mobilyaya, kırtasiyeden oyuncağa, zücaciyeden kozmetiğe dünyaca ünlü markalar, en düşük fiyatlarla sizleri bekliyor olacak.

Sahip olduğu zengin marka karması ile Power Outlet kavramını Türkiye ile ilk kez tanıştıran 212 İstanbul Power Outlet projesi “212 Fırsat Garajı” ile dünyaca ünlü birçok markanın indirimli ürünlerini en dip fiyatlarıyla sizlere sunmaya hazırlanıyor…

Network, Boyner, Hotiç, Derimod, Tefal, Madame Coco, Taç, Hummel  gibi  birbirinden önemli ve takip edilen markalar, kapalı otopark alanında projeye özel hazırlanan alışveriş alanında ve bu günlere özel extra indirimli fiyatlarla müşterilerine çok özel imkanlar sunacaklar.

212 İstanbul Power Outlet, ziyaretçilerine özel hazırladığı “212 Fırsat Garajı” ile yaz ayının yaklaştığı, havaların yavaş yavaş ısınmaya başladığı bu günlerde birbirinden çeşitli ve hiçbir yerde bulamayacağınız bütçelerle alışveriş yapabilmenin konforunu yaşatacak.

212 Fırsat Garajı’nda bulabileceğiniz markalar; Network, Boyner, Hotiç, Çift Geyik Karaca, Tefal, Beta, Hatemoğlu, Hummer Jack, Greyder, DS Damat, Kiğılı, Opmar Optik, Kemal Tanca, Dagi, Elya, Madame Coco, ARC Trend, SSport, Taç, Toba Venn, Zühre, Armine, Bambi, Derimod, Hummel, Collezione gibi dünyaca ünlü birçok markanın, inanamayacağınız fiyatları kapalı otopark alanında projeye özel hazırlanan alışveriş alanında bu günlere özel extra indirimli fiyatlarla müşterilerine çok özel imkanlar sunacak.

212 İstanbul Power Outlet'in ziyaretçilerine özel hazırladığı “212 Fırsat Garajı” çok konuşulacak.

ASDAS

Yukarı