Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

MEMNUNİYET ODAKLI BİR YAŞAM MERKEZİ...

17.10.2016 - 14:19

ATLASPARK ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ, İLK YILINI ZOR EKONOMİK KOŞULLARDA GEÇİRMESİNE RAĞMEN PERAKENDE SEKTÖRÜNÜ BİLEN VE BİRÇOK FARKLI NOKTADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ YATIRIMI OLAN YATIRIMCI YAPISI İLE EKONOMİK İVMESİNİ YUKARI TAŞIMAYI BAŞARDI.

Ziylan Grup, Ziylan Gayrimenkul, Uzman Ticaret ve İnşaat, HD Holding, Azim Gayrimenkul, Enoa İnşaat ve Sultanbeyli Gayrimenkul’un yatırımı olan Atlaspark Alışveriş ve Yaşam Merkezi 2015 yılının Ağustos ayında Sultanbeyli’de hizmete girdi. Atlaspark Alışveriş ve Yaşam Merkezi modern mimarisi, ideal konumu ve sosyal yaşama kattığı renkle Sultanbeyli’nin yeni çekim merkezi oldu. 55 bin metrekare kiralanabilir alanı ile 147 ulusal ve uluslararası mağazaya ev sahipliği yapan Atlaspark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 147 bin metrekare kapalı alanı ile mağaza karması, büyüklüğü, kolay gezilebilme özelliği, mimari olarak genişliği, konforlu ve ferah alanları ile ziyaretçi memnuniyeti odaklı bir yaşam merkezi...
Atlaspark, H&M, Koton, LCW, Defacto, Flo, Etichet gibi geniş metrekarelere sahip mağazaların yanı sıra halkın ihtiyaçlarına hitap edecek şekilde geniş sosyal yaşam alanları da sunuyor. Ayrıca işletmesi Atlaspark Alışveriş ve Yaşam Merkezi tarafından yapılan Cineatlas sinemasında son teknoloji Dolby Atmos ses sistemine sahip 9 adet sinema salonu mevcut… Bin 900 metrekarelik alana yayılan JoyPark eğlence alanı ve bin 500 metrekarelik MACFit spor salonu ile alışveriş merkezi ziyaretçilerin odak noktası oluyor. Anadolu Yakası’nın ilk ve tek 5M Migros’u ile de ziyaretçiler sınırsız seçeneğin olduğu market alışverişlerini keyifle alışveriş merkezinde yapabiliyor. 


KEYİFLİ ALIŞVERİŞ, EĞLENCELİ AKTİVİTELER…
Atlaspark Alışveriş ve Yaşam Merkezi lokasyon açısından da şehrin en güzel noktasında bulunuyor. Sancaktepe, Çekmeköy ve Sultanbeyli’nin birleşim noktasında bulunan Atlaspark, toplu taşıma araçlarının geçtiği, işlek ve merkezi bir lokasyonda hizmet veriyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığı da ziyaretçiler tarafından tercih sebebi oluyor. 
Atlaspark Alışveriş ve Yaşam Merkezi keyifli alışverişin yanı sıra eğlenceli aktivitelerle de ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatıyor. Açıldığı günden itibaren mini konserler, çocuklara yönelik renkli aktiveler ile 7’den 70’e herkes tarafından beğenilen etkinliklere imza atıyor. Ayrıca müşteri memnuniyetine yönelik hayat geçirilen “Artı Kart” sadakat kart projesi ile de alışverişi avantaja çeviriyor. Böylelikle ziyaretçiler keyifli alışverişi puanları ile iki katına çıkarıyor. Atlaspark, tüm bu projelerin yanı sıra sosyal medya ile de ziyaretçilerine dokunarak, ziyaretçileri interaktif sürece dahil ediyor.
Atlaspark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ilk yılını zor ekonomik koşullarda geçirmesine rağmen perakende sektörünü bilen ve birçok farklı noktada alışveriş merkezi yatırımı olan yatırımcı yapısı ile ekonomik ivmesini yukarı taşımayı başardı. 

nara

Yukarı