Ana içeriğe atla

ds

 

MALLREPORT

MarkAntalya'da Persian Shopping Fest'e yoğun ilgi

10.04.2018 - 18:03

Yönetim ve kiralama operasyonları; gayrimenkul çözümleri konusunda Avrupa’da lider firmalar arasında yer alan Apleona Real Estate Management tarafından yapılan, Antalya’nın en renkli Alışveriş Merkezi MarkAntalya’da Nevruz Bayramı nedeniyle tatillerini Antalya’da geçiren İranlı turistlere yönelik gerçekleştirilen geleneksel Persian Shopping Fest, 2018 yılında da renkli görüntülere sahne oldu.

ALIŞVERİŞ KEYFE DÖNÜŞTÜ
18 Mart’ta başlayan festival kapsamında MarkAntalya alışveriş merkezindeki birçok mağazanın festivale özel kampanyalar ve avantajlar sunduğu organizasyon, İran televizyonları da dahil yoğun bir medya planı ile duyuruldu. Persian Shopping Fest; İran pazarında faaliyet gösteren acenteler aracılığıyla ve münferit gelen yerli ya da yabancı tüm ziyaretçiler için alışverişi, nevruz süresince ihtiyaçlardan öte keyfe dönüştürdü.

UZUN KUYRUKLAR OLUŞTU
İran’ın ünlü sanatçıları Sepideh, Leila ve Tohi; AVM’de gerçekleştirilen organizasyonda hayranlarıyla buluştu. Ünlü sanatçı Sepideh hayranları ile Türkiye’de buluşmaktan duyduğu mutluluğu dile getirirken, bu buluşmaya olanak tanıyan AVM yetkililerine teşekkürlerini sundu. Leila’nın hayranları ile buluştuğu organizasyonda ise zor anlar yaşandı. Ünlü sanatçı ile fotoğraf çektirmek isteyen turistler uzun kuyruklar oluşturdu.  Son olarak yakışıklı sanatçı Tohi’yi hayranlarıyla buluşturan AVM yetkilileri, gördükleri yoğun ilgiden oldukça memnun kaldıklarını dile getirdi. 

ALIŞVERİŞ TURİZMİNİ TAKİP EDENLER İLGİ GÖSTERDİ
MarkAntalya Alışveriş Merkezi Müdürü Necati Ufuk Toydemir, geleneksel hale gelen ve bu sene 4.’sü gerçekleştirilen festivalin hem İranlılar hem de alışveriş turizmini takip eden ziyaretçiler tarafından ilgiyle beklendiğini belirtti.

ANTALYA’DAKİ EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ FESTİVALİ
Alışveriş Merkezi Pazarlama ve Halkla İlişkiler Yöneticisi Itır Elif Bayarı ise, bu yıl 4.’sü düzenlenen festivalin 2018 itibarıyla Antalya’da düzenlenen en büyük alışveriş festivallerinden biri olduğunu sözlerine ekledi.

ds

Yukarı