Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

MARKANTALYA AKDENİZ’İN YILDIZI

15.02.2018 - 14:34

Akdeniz Bölgesinin en çok tercih edilen Alışveriş ve Yaşam Merkezi MarkAntalya, açıldığı 2013 yılından bu yana milyonlarca ziyaretçi ağırladı. 2018 yılına da iddialı olarak giren MarkAntalya bu yılda hem renkli aktiviteleri hem de marka karması ile Akdeniz’in favori buluşma noktası olmaya devam edecek. 2018, MarkAntalya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin etkileyici yükseliş sürecinin devam edeceği bir yıl olacak.

Bünyesinde yer alan ulusal ve uluslararası büyük markalarla kaliteli bir alışveriş imkanı sunmanın yanında, sosyal yaşam merkezi konseptiyle öne çıkan, birbirinden ilginç   etkinliklere imza atan MarkAntalya, her ay yurtiçinden ve yurtdışından gelen 2 milyona yakın misafirini ağırlıyor. Açılışından bu zamana kadar ziyaretçi sayısını her yıl katlayarak artıran MarkAntalya’nin yıldızı parlıyor ve her geçen gün bölgedeki önemi artıyor.
 
ALIŞVERİŞ HIZ KESMİYOR
Gerçekleştirmiş olduğu etkinlikler ile hem yetişkinlere hem de küçüklere   ev sahipliği yapan MarkAntalya Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yeni yılın ilk günlerinde düzenlediği kampanya ile bir ziyaretçisini lüx araç sahibi yapacak. 11 Ocak’ta başlayan kampanya 16 Mart tarihine kadar devam edecek. MarkAntalya ziyaretçileri şimdiden bu aracın sahibi olmak için alışverişe başladılar bile … 

EĞİTİCİ VE EĞLENDİRİCİ ETKİNLİKLER İLGİ ODAĞI OLDU
MarkAntalya’ nın küçük ziyaretçilerine yönelik düzenlediği etkinliklere bir yenisi de Sömestr tatilinde eklendi. Sömestr tatilinde 9 gün boyunca Otağı Kuruluş öyküsü MarkAntalya ’da yaşandı. Osmanlı İmparatorluğunun kuruluş arifesinde bir Türkmen obasında günlük hayatın tematik olarak işlendiği eğitici ve eğlendirici etkinlik tüm çocukların ilgi odağı oldu.

MARKİPERİLER TÜM ANTALYA’NIN SEVGİLİSİ OLDU
MarkAntalya’nın sevilen etkinlik kahramanları Markiperi kızları etkinliklerde gösterdikleri ev sahipliği ve dağıttıkları hediyeler ile sadece AVM’nin değil tüm Antalya’nın sevgilisi oldular. 

ASDAS

Yukarı