Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

MALATYAPARK BİRÇOK DALDA ÖDÜL SAHİBİ OLDU

14.09.2018 - 14:18

Malatyapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi geçtiğimiz yıl 7.’si düzenlenen Malatya Uluslararası Film Festivali’ne yaptığı ev sahipliği ile birçok dalda ödül sahibi oldu.

2009 yılında faaliyete başlayan, Malatyalı iş adamlarının yatırımcısı olduğu ve birçok markaya ev sahipliği yapan Malatyapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Malatya için ilklerin öncüsü olurken, gerçekleştirdiği kampanyalar ile şehrin ve ülkenin gözde alışveriş merkezi olduğunu bir kez daha ortaya koydu. Yıl içerisindeki birbirinden özgün ve yaratıcı kampanyalar ile dikkatleri üzerine çeken Malatyapark, dünyanın en prestijli ödüllerini veren Stevie Awards’dan bu yıl da eli boş dönmedi.
Malatyapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi geçtiğimiz yıl 7.si düzenlenen Malatya Uluslararası Film Festivali’ne yaptığı ev sahipliği ile birçok dalda ödül sahibi oldu. “Yılın Şirket ve Yılın Pazarlama Kampanyası”, “Kültür ve Sanat” kategorisinde; “Yılın Pazarlama Kampanyası” ve “Sanat Eğlence” kategorisinde, “Yılın İletişim Programı” ve “En İyi Etkinlik” olmak üzere 5 ödüle layık görüldü.

n

Yukarı