Ana içeriğe atla

dd

MALLREPORT

LEZZETTE MARKALAŞMANIN YOLU BÜYÜKYALI BULVAR’DAN GEÇECEK

20.08.2019 - 09:59

İSTANBUL’UN YENİ BULUŞMA NOKTASI BÜYÜKYALI BULVAR, GASTRONOMİ SEKTÖRÜNÜN ÖNDE GELEN OYUNCULARINI AĞIRLADI. TURYİD’İN BÜYÜKYALI BULVAR’DA DÜZENLEDİĞİ ‘EKONOMİ VE GASTRONOMİDE YENİ DÖNEM, YENİ DENKLEM’ TOPLANTISIYLA, GASTRONOMİ SEKTÖRÜNÜN GELECEĞİNE IŞIK TUTULDU.

Sakinlerini ve ziyaretçilerini ihtiyaç duyulan her şeye üstün bir kalite ve kusursuz bir hizmet anlayışıyla ulaştırmayı amaçlayan ve “iyi yaşam” felsefesiyle fark yaratan Büyükyalı, İstanbul Boğazı’nın girişinde Kazlıçeşme sahil bandında “yeni şehircilik” anlayışı ile yükseliyor. Büyükyalı’da yer alan ve 100 yılı aşkın süredir kamunun kullanıma kapalı tarihi binalar da çok yakında 
Büyükyalı Bulvar ile kente ve sosyal yaşama hizmet etmeye başlıyor. Ulaşım kolaylığı, deniz bağlantısı, benzersiz tarihi atmosferi ve sunduğu ayrıcalıklarla İstanbul’un yeni merkezi Büyükyalı Bulvar, kafeleri ve gurme restoranlarıyla gastronomi sektöründe büyük bir ihtiyacı karşılayacak. 

YENİ NESİL YAŞAM ALANI
Büyükyalı Bulvar'ın insanların tüm ihtiyaçları analiz edilerek özenle geliştirildiğini vurgulayan Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, "Büyükyalı Bulvar, bir insanın yaşamına 360 derece dokunan, ihtiyacı neyse ona üstün bir kaliteyle çözüm üreten, bütünleşik ve etkileyici yeni bir yaşam deneyimi sunuyor. Büyükyalı Bulvar, sadece bir alışveriş merkezi, kültür sanat merkezi ya da bir gastronomi merkezi değil, tüm bunları ve daha fazlasını tek çatı altında toplayan yeni nesil bir yaşam alanı." dedi.

İNSAN YAŞAMINA DEĞER KATAN TÜM OLANAKLAR BÜYÜKYALI BULVAR’DA
Büyükyalı Bulvar’ın Büyükyalı sakinleri ile birlikte tüm İstanbullulara üstün bir kaliteyle hizmet vereceğine dikkat çeken Fatih Keresteci, "Sakinlerimiz ve ziyaretçilerimiz, Büyükyalı Bulvar’ın sokaklarında günlük ihtiyaçlarını karşılarken, etkileyici bir alışveriş ve gastronomi deneyimi yaşayacak. Aynı zamanda diledikleri kültür sanat etkinliğine katılabilecek, spor yapabilecek, tarihi atmosferde dostlarıyla, sevdikleriyle keyifli vakit geçirebilecek. Büyükyalı Bulvar, insan yaşamına değer katan tüm olanakları ziyaretçilerine bir arada sunacak." diye konuştu.

İSTANBUL’UN KALBİ BÜYÜKYALI BULVAR’DA ATACAK
Yaşamın bu yıl başlayacağı Büyükyalı’nın yeniden yaşama kazandırdığı tarihi binalarında sosyal yaşama hizmet verecek Büyükyalı Bulvar’da kiralamalar başladı. Sıcacık cadde atmosferinin deniz havasıyla buluştuğu Büyükyalı Bulvar, şehrin kültür sanat hayatına hareket katmaya, lezzetli buluşmaların yeni adresi olmaya hazırlanıyor.

HAYATIN TÜM RENKLERİ BÜYÜKYALI BULVAR'DA
İstanbul’un iyi yaşam durağı Büyükyalı Bulvar, kafe, gurme restoran, market, organik pazar ve alışveriş alanları ile iyi yaşam için ihtiyaç duyulan her şeyi üstün kalite standartlarıyla Büyükyalı sakinlerine ve ziyaretçilerine sunuyor.

ff

Yukarı