Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

Kentin kalbi Forum Aydın’da atıyor

06.10.2017 - 15:52

AYDIN’A EKONOMİK ANLAMDA YENİ İSTİHDAM İMKANLARI VE TİCARET HACMİNİN YANISIRA, SOSYAL ANLAMDA DA BÜYÜK KATKILAR SAĞLADIKLARINI DİLE GETİREN FORUM AYDIN AVM MÜDÜRÜ EZGİ ÇUBUKÇU, “FORUM AYDIN, BU 9 YILIN SONUNDA KENTİN KALBİNİN ATTIĞI YER OLMUŞ DURUMDA” DEDİ.

Yıldönümüne yönelik planlanan özel çalışmalarınız (özel hediyeler, kampanyalar, indirimler… vs) var mı? 
Forum Aydın, 2017 yılına ziyaretçilerimiz tarafından oldukça sevilen ve rağbet edilen bir kampanya ile başladı. Yılın kampanyası olarak lanse ettiğimiz bu proje ile yılın otomobili seçilen Peugeot 3008’den tam 3 adet, ziyaretçilerimize hediye ediyoruz. Bu kampanyamız yılsonuna kadar devam edecek olmakla birlikte, yıldönümümüz için ayrıca Aydınlı sanatçı Gökhan Kırdar ile muhteşem bir müzik ziyafeti planladık. 

AVM’niz kurulduğu günden bu yana ne kadar ziyaretçi ağırladı ve geçen süre zarfında AVM’de neler gerçekleştirdi? 
Forum Aydın, açıldığı Eylül 2008 tarihinden bu yana geçen 9 yılda yaklaşık 75 milyon ziyaretçi ağırladı. Her zaman amacımız ziyaretçilerimizin ilk defa Forum Aydın’da deneyimleme şansı bulacakları yeni alışveriş ve sosyalleşme imkanlarının yanısıra, katılabilecekleri etkinlik ve kampanyalar anlamında da ilkleri bizimle yaşamalarıydı. Çocukların her hafta sonu ve özel günlerde sabırsızlıkla beklediği çocuk kulübü etkinliklerimiz, ünlü isimlerle sohbetler ve konserler, Türkiye’de ve zaman zaman dünyada ilk defa gerçekleşmiş olan etkinlikler Forum Aydın’da ziyaretçilerimizle buluştu. Aydın’ın sanat, kültür, spor ve sosyal alanlarda hem isminin daha çok duyulmasına hem de Aydınlıların özlemini duydukları etkinliklerle kendi şehirlerinde buluşmasına imkan sağlamış olduk. 

Sizce AVM’niz bulunduğu şehre ne katıyor? AVM ile birlikte bölgede neler değişti?  
Aydın gibi güzel bir şehire ekonomik anlamda yeni istihdam imkanları ve ticaret hacminin yanısıra, sosyal anlamda da büyük katkılar sağladığını söyleyebilirim. Aydınlıların ve bölgedeki tüm ziyaretçilerimizin güvenli, güvenilir, kaliteli alışveriş yapabildiği, ulusal ve uluslararası markaları birarada bulabildiği, şehrin tek sineması olan sinemamızın 7 salonunda vizyon filmlerini izleyip, açıkhavada kafe ve restoranlarda keyifli zaman geçirebildikleri Forum Aydın, bu 9 yılın sonunda kentin kalbinin attığı yer olmuş durumda. Forum Aydın öncülüğünde değişen ve gelişen noktaların başında Aydınlıların sosyal yaşam olanakları olmakla birlikte, ticari ve ekonomik anlamda da yerel işletmelerin daha kurumsal iş modellerini bizimle birlikte tecrübe etme şansı yakaladığı bir konumda da olduk.

AVM bundan sonraki süreçte neler yapmayı planlıyor? 
Seneye 10. yılımız olması sebebiyle Aydınlıları bol sürprizli bir yıl bekliyor diyebiliriz. Yine özel günlere yönelik konser ve etkinliklerimizin yanı sıra ilkine imza atacağımız güzel bir festival de planladık. Önümüzdeki yıl her zaman olduğumuzdan daha canlı ve daha rengarenk olup çiçekleneceğimiz bir yıl olacak dersek, festivale yönelik minik bir ipucu da vermiş oluruz. Bundan sonraki süreçte de yine alışveriş ve perakende dünyasındaki değişim ve yenilikleri Aydınlılara kazandırmaya devam edeceğiz. 

nara

Yukarı