Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

Kasım’da kaçırılmayacak etkinlikler

17.11.2017 - 11:37

Her hafta alanında uzman kişileri Akasya Sohbetleri’nde ağırlayan ve keyifli aktiviteleri ile misafirlerine özel deneyimler yaşatan Akasya, Kasım ayında da hayatlara dokunacak etkinliklere ev sahipliği yapıyor. 

Akasya, Kasım ayında da dopdolu etkinlik içerikleri ile misafirlerine benzersiz deneyimler yaşatmaya devam ediyor.
2003’ten bu yana birçok dilde ve türde şarkıları kendi müzik anlayışıyla yorumlayıp, şarkılarını ilk önce Boğaz’a karşı söyleyen müzik grubu İstanbul12, 10 Kasım Cuma günü Atatürk'ü anmak üzere Akasya sahnesinde olacak. Eğlenceli şovları ve renkli koreografileri ile sahnelerini süsleyen İstanbul12 Atatürk'ün en sevdiği şarkıları söyleyecek.
Kognitif terapi, gölge bilinç, kolektif bilinçaltı ve travmalar ile ilgilenen Pedagog Esra Martorana, 15 Kasım Cuma günü, benlik gelişmeleri ile ilgili bilgiler aktararak, hayattaki sınırları doğru çizmeyi öğretecek.
Kasım ayında AKS Sohbetleri’nin konuğu ise dünyayı gezerken fotoğraf makinasını kaybetmesiyle fenomen haline gelen 60 yaşındaki Ayşe Kurucu olacak. 22 Kasım Çarşamba günü dinleyicilerle buluşacak olan Kurucu, insanların hayallerine giden yolda, kendilerine olan inancın öneminden bahsedecek.

ASDAS

Yukarı