Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

İZMİR’İN YENİ CAZİBE MERKEZİ: HILLTOWN KARŞIYAKA

13.05.2019 - 10:34

RÖNESANS GAYRİMENKUL TARAFINDAN İZMİR’DE PROJESİ SÜRDÜRÜLEN HILLTOWN KARŞIYAKA, 18 EKİM’DE KAPILARINI AÇMAYA HAZIRLANIYOR.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım, İzmir Karşıyaka’da alışveriş dünyasına yepyeni bir soluk getiriyor. Ulusal ve uluslararası markaları bir araya getirerek, tüketicilere eşsiz bir atmosfer sunmaya hazırlanan Hilltown Karşıyaka, 18 Ekim’de kapılarını açacak ve ziyaretçilerle buluşacak.  

Türkiye’nin en prestijli alışveriş merkezlerini sektöre kazandıran Rönesans Gayrimenkul Yatırım, Karşıyaka’da özel konseptli bu projeyle, İzmir’in alışveriş keyfine bambaşka bir boyut getirecek. Hilltown AVM,  birçok dünya markasını da ilk kez aynı çatı altında buluşturacak.

GURME LEZZETLER HILLTOWN KARŞIYAKA’DA
40’ı kafe ve restoran olmak üzere 200’den fazla markaya ev sahipliği yapacak Hilltown Karşıyaka’da ayrıca bir lezzet şöleni yaşatacak. Ulusal ve uluslararası gurme lezzet markaları Hilltown’da çok özel bir atmosferde buluşurken, tüketicilerin eğlence ve “yeme-içme”de de tek adresleri olacak. 

ŞEHRE YENİ BİR “NEFES”  
Açık ve kapalı alan konseptiyle tüketicilerin yaşamına dokunmaya hazırlanan Hilltown Karşıyaka, zengin peyzaj alanları, nilüfer çiçekleriyle donanmış biyolojik ve su animasyonlu havuzlarıyla İzmir’in hayat bulduğu bir buluşma noktası olacak. Hilltown Karşıyaka’da ziyaretçiler keyifli ve ferah bir ortamda alışveriş yaparken, keyifli bir deneyimin de tadını çıkaracak.  

Rönesans İnşaat tarafından 90 bin metrekare alan üzerine inşa edilen projede, 68 bin metrekare kiralanabilir alan, 2 bin 750 araç kapasiteli otopark ve 7 sinema salonu bulunacak. Hilltown Karşıyaka ayrıca, 250 metrekaresi su temalı oyuncaklar olmak üzere toplam 2 bin metrekare oyun alanıyla, İzmir’in en eğlenceli çocuk parklarından birine ev sahipliği yapacak. Karşıyaka’ya mimarisi ve tarzıyla farklı bir hayat sunmaya hazırlanan Hilltown Karşıyaka, dev etkinlik alanıyla da İzmir’de unutulmayacak anlar yaşatacak.

GGG

Yukarı