Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

İNEGÖL AVM’YE ULUSLARASI DÖRT ALTIN ÖDÜL

13.05.2019 - 11:01

Sürdürülebilir sosyal sorumluluk anlayışıyla projelerini inşa eden Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından Fiba Commercial Properties’in (FİBA CP), yurt içindeki son yatırımı olan İnegöl AVM, Geri Dönen Mutluluk Projesi ile uluslararası alanda ödüle layık görüldü.

İnegöl AVM; Amerika’da, Pazarlama ve İletişim Derneği (AMCP) tarafından 1995 yılından bu yana yükselen teknolojiler aracılığıyla geliştirilen pazarlama ve iletişim programlarının değerlendirildiği International Hermes Creative Awards kapsamında dört dalda altın ödül kazandı.

Doğadaki ayak izini küçültmek hedefiyle kurgulanan ve her yaştan kullanıcının çevre bilinci konusunda farkındalık kazanmasının amaçlandığı proje ile İnegöl AVM; “Özel Etkinlik, İletişim Pazarlama Kampanyası, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı ve PR Kampanyası” alanlarında gösterdiği başarı ile dört altın ödülü kucakladı.
Sosyal sorumluluk anlayışlarının temeline çevre bilincini ve sürdürebilirliği yerleştirdiklerini anlatan Fiba Commercial Properties CEO ve Yönetim Kurulu Üyesi 
Yurdaer Kahraman; “Kurumumuz bünyesinde hayata geçirdiğimiz çalışmaların temelinde çevre ve o bölge insanına sağladığımız fayda yatıyor. Tüm projelerimizi topluma katma değer üretmek hedefiyle kurguluyoruz” dedi. 

playpark

Yukarı