Ana içeriğe atla

ds

 

MALLREPORT

ICSC Capitol’ü En İyi Yenilenen Alışveriş Merkezi Seçti

27.04.2018 - 11:18

ICSC( Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi) pek çok kategoride perakende öncülerini ödüllendirdiği ödül platformunda değişimi kendine has yorumlayarak mimari renovasyonunu tamamlayan Capitol Alışveriş Merkezi, “The Extended and/or Refurbished Centre Awards” ödülünü kazandı.

Avrupa’nın En İyi Yenileneni Capitol

Capitol Alışveriş ve Yaşam Merkezi geçtiğimiz günlerde uluslararası pek çok gayrimenkul  projesinin yarıştığı  Property Awards’te Yenilenme Projesi ile  pek çok rakibi geride bırakarak, Retail Architecture kategorisinde “Mimari Yenilenme” ödülünü alırken, şimdi de perakende sektörüne yön veren  ICSC ‘nin jürisi tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda The Extended and/or Refurbished Centre Awards  ödülünün sahibi oldu.

Barcelona’ da gerçekleştirilen ödül gecesine Capitol Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bingöl, Yönetim Kurulu Üyesi Arda Akçalı ve Concept– i Kurucu ve İdari Direktörü Geoff Morrison katılarak Capitol Alışveriş Merkezi adına ödülü aldılar. İlkleri gerçekleştiren Capitol, Uluslararası normlarda bir başarıya daha imza attı.

ds

Yukarı