Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

HOM DESIGN CENTER KAPILARINI AÇTI

14.09.2018 - 14:25

EROĞLU GAYRİMENKUL’ÜN EV VE OFİS TASARIMINA YÖNELİK, ÖZEL KONSEPTLİ YENİ ALIŞVERİŞ MERKEZİ HOM DESIGN CENTER AÇILDI.

Hom Design Center, ev ve ofis tasarımına yönelik tüm markaları tek çatı altında toplayan özel konseptiyle ziyaretçilerine kapılarını açtı. Eroğlu Holding yatırımı olan Hom Design Center, Skyland İstanbul projesi kapsamında hayata geçirildi.
Kiralama ve yönetimini JLL Türkiye’nin üstlendiği proje, 40 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip Hom Design Center’da mobilyadan dekorasyon aksesuarlarına, perdeden zemin kaplamaya, beyaz eşyadan aydınlatmaya ev ve ofis tasarımına yönelik 100’e yakın mağaza yer alıyor.
Hom Design Center, yalnızca tasarımları değil tasarımcıları ve takipçilerini de buluşturacak. Mimarlar, sanatçılar, modacılar ve tasarım dünyasının önde gelen isimleri yaratıcılıklarını Hom Design Center’da sergiliyor. Hom Design Center, workshoplar, sergiler ve etkinliklerle milyonlarca insana ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Ayrıca projede kapsamında bulunan Gastro Court, 25’in üzerinde gastronomi markasıyla lezzet katacak.
Maslak ve Levent’in ortasında, TT Arena’nın yanı başında, TEM otoyoluna direkt bağlantı yolunun ve metro istasyonunun hemen yanında yer alan Hom Design Center ulaşım kolaylığıyla da dikkat çekiyor.

n

Yukarı