Ana içeriğe atla

d's

 

MALLREPORT

HEDEF, MARKANIN KÜLTÜR VE DEĞERLERİNİ SÜRDÜRÜLEBİLİR KILMAK

11.04.2018 - 10:05

2017’nin sonu itibariyle Tepe Nautilus’un yeni AVM müdürü olarak göreve başlayan Ertuğ Turan, AVM’de yapacağı değişimler ve gelecek dönem projelerinden bahsetti.

Tepe Nautilus’un, sektördeki 15 yıllık serüvenini İstanbul’a taşıyan bir adres olduğuna değinen Tepe Nautilus AVM Müdürü Ertuğ Turan, “2000’lerin başında Antalya’da başlayan kariyer yolculuğum Ankara, Bursa, Antakya, İzmit ve ardından İstanbul’a getirdi beni. Farklı coğrafyalardan edindiğim deneyimleri bir araya getirip, dünyanın belki de en kozmopolit şehirlerinden biri olan İstanbul’un kalbinde bir alışveriş merkezinin ziyaretçilerine daha iyi hizmet vermek için kullanıyorum” dedi. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi’nde Fransızca Dili Öğretmenliği alanında tamamladığını ancak sonrasında iş hayatına atılmasıyla beraber perakendenin dinamik yapısının kendi arayışları ve kariyeri için çok daha doğru bir alan olduğunu anlayarak kendini bu alanda geliştirmeye başladığını söyleyen Turan, “Farklı illerde alışveriş merkezi müdürü olarak görev aldım. Kiralama, inşa pilotaj ve ticari ilişkilerin yürütülmesinde liderlik ettim, bir AVM’nin açılışından renovasyonuna kadar farklı aşamalarda birçok projede görev aldım” diye belirtti.

PROJELERİN PUSULASI ZİYARETÇİLER
Tepe Nautilus’un sadece İstanbul’un değil Türkiye’nin ilkleri arasında yer alan bir alışveriş merkezi olduğunu ifade eden Turan,  “Bu başarıyı sağlayan yılların getirdiği deneyim, İstanbulluda oluşmuş güven bulunduğum konumda bana ağır bir sorumluluk yüklüyor. Hedefim Tepe Nautilus’un her misafirine kaliteli hizmet sunmak için bir arada bulunan bu ekibi daha ileriye taşımak, 15 yılı aşmış markanın kültür ve değerlerini sürdürülebilir kılarak geleceğe aktarmak” dedi. Planladıkları projelerin pusulasının ziyaretçiler olduğuna dikkat çeken Turan, “ Hem mevcut ziyaretçilerimizi memnun edecek hem de İstanbul’un her noktasına ulaşarak çekim yaratacak projeleri hayata geçirmeyi planlıyoruz. En yeni projemiz ise Tepe Nautilus Card... Ziyaretçilerimize anında harcayabilecekleri tutarlar kazandırmak, kart üzerine yüklenen tutarın tekrar mağazalara dönmesi projemizin doğru planlamayla ilerlediğini gösteriyor” dedi.

“AVM’LER ARTIK YAŞAM BİÇİMİNİN BİR PARÇASI”
Sektörde rekabetin çok yoğun olduğuna da değinen Turan,  alışveriş merkezlerinin artık yaşam biçiminin bir parçası haline geldiğini ve sadece İstanbul için değil Türkiye’nin her ilinde insanların ailece vakit geçirdiği alanlar olduğunu söyledi. Sektör olarak kendilerine düşen görevin, en iyi deneyimi en iyi alanlar ile sunmak olduğunu belirten Turan, “Tepe Nautilus ailesi olarak ziyaretçilerimizin mutluluğu ve konforu için sürekli yeni projeler geliştirmeye odaklanarak, sektörde ilklere imza atmaya devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu. 

d's

Yukarı