Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

Girne Park AVM, müşterilerini ağırlamaya başladı

16.01.2017 - 14:28

Girne Park AVM, ziyaretçilerine kapılarını açtı. 1001 Group, Lefkoşa’da geçtiğimiz yıl açılan 1001 Airport Mall’dan sonra ikinci AVM’yi Girne’nin merkezinde hayata geçirdi.

Geçtiğimiz yıl Kıbrıs’ın ilk AVM’sini Lefkoşa’da açan 1001 Group, ikinci alışveriş merkezi Girne Park AVM’yi açtı. Girne’nin merkezinde hayata geçirilen Girne Park AVM, karma kullanımlı bir proje.
Girne Park AVM, 21 lüks daire, 3 adet dubleks penthouse’un yer aldığı residence’a ek olarak 25 adet mağaza, 3 kafe/restoran ve ofis seçenekleri ile şehrin merkezinde bir yaşam merkezi sunuyor. Girne Park AVM, yaklaşık 20 yıldır alışveriş merkezleri ile turizm ve otelcilik sektöründeki faaliyetleri ile tanınan, Mehmet Akalın yönetimindeki Martı Management tarafından yönetilecek.
Kıbrıs’ın incisi Girne’de yükselen AVM, mimarisiyle de dikkat çekiyor. Proje, Halsons ve 1001 Group iş birliğiyle gerçekleşti.

SOKAK KONSEPTLİ AVM
Girne Park AVM, yanı başında yer alan yaşam mekanları, keyifli kafe/restoranları ve pek çok mağazası ile bir sosyal yaşam atmosferine sahip.
Gerek ticari gerekse sosyal yaşam ve hizmet birimlerinin yer aldığı, Girne’nin en popüler akslardan birinde, hem araç hem de yürüme yolu üzerinde yer alan AVM, kolay ulaşılır olmasının yanı sıra, Girne Park Residence sakinlerine özel kapalı otopark, asansör ile direkt evlerine ulaşım gibi özellikleri ile ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.
 

nara

Yukarı