Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

GERÇEK KÖFTE LEZZETİ PENDORYA’DA

17.11.2017 - 11:48

Dünya markası olmaya hazırlanan Köfteci Yusuf 37. şubesini Pendorya AVM’de açtı. Köfte ile birlikte birçok lezzeti mutfağında bulunduran Köfteci Yusuf, Pendorya AVM ziyaretçilerini köftenin has lezzeti ile tanıştırıyor.

Markasının temelini 1996 yılında İznik’te minik dükkanıyla atan ve Türk mutfak kültürünü markasına yansıtan Köfteci Yusuf, 37. şubesini bu kez yoğun talep üzerine Pendik’teki Pendorya AVM’de açtı.

İlk Şubesini Açacakmış Gibi Heyecanlı
Yusuf Akkaş, Pendorya AVM’de ki şube açılışıyla ilgili şunları söyledi: “Pendik’te şube açmamız ile ilgili çok fazla talep aldık. Bu talepleri değerlendirdiğimizde kesinlikle burada yer almamız gerektiğine ve talebi oluşturan misafirlerimizle artık gecikmeden bir araya gelmemiz gerektiğine inandık. Tüm bunları değerlendirdiğimizde Pendorya AVM’de olmamız gerektiğine ikna olduk. Keyifle çalıştığımız ve misafirlerimize keyifle hizmet vereceğimiz bir noktadayız. Pendorya AVM müdürü Şehnaz Altuğ da Köfteci Yusuf’un AVM bünyesine katılması hakkında şöyle konuştu; “Pendorya AVM’nin her geçen gün gelişmesi ve nüfus renginin de aynı oranda değişim göstermesi, ihtiyaç ve taleplerin de bu yönde farklılaşmasını sağlıyor. Pendorya AVM olarak bu süreci en doğru şekilde takip ediyoruz. Ticari başarılarını da yakından takip ettiğimiz Köfteci Yusuf’u bünyemize katmaktan mutluluk duyuyoruz.” 

Etleri Kadın Kasaplar Hazırlıyor
1996’dan bu yana sürdürdüğü başarısını yeni şubesiyle de kanıtlayan Köfteci Yusuf, başarı sırlarından da bahsederek, konunun önemini şu sözleriyle dile getiriyor; “Lezzetli, ekonomik, hızlı, ulaşılabilir, lüks olması farkımızı ortaya çıkarıyor. Köfteci Yusuf işletmelerindeki başarının en önemli sebebi lezzettir. Çünkü bir misafir ne kadar iyi ağırlansa da restorandan ayrılırken damağındaki lezzetle mekanınızdan ayrılıyor. Çalışanlarımızın neredeyse yarısından fazlası kadınlardan oluşuyor. Köftemizdeki lezzet, onların ellerindeki lezzetten geliyor. Kadınların kasaplık yaptığı nadir üretim tesislerinden biriyiz. Kadın istihdamına çok önem veriyoruz. Birçok büyük şirket kadın çalışan ile ilgili son dönemlerde veriler açıklıyor, biz bunu yıllardır yapıyoruz. Çünkü kadın eli değen her şey daha iyi ve temiz oluyor. Lezzetin yanı sıra markamıza büyük destek sağlayan çalışanlarımız ve hizmet anlayışımız geliyor. Bir misafirimizin aile sıcaklığını rahatlıkla bulabileceği, ürünlerimizi tercih ederken güler yüzle ve büyük bir ilgi ile beklentilerini karşılayabilecekleri aile restoranları olarak sektörde yerimizi alıyoruz. “ 

Açtığı Bütün Şubeler Dolup Taşıyor
Açtığı her şubenin tıklım tıklım dolmasıyla adından söz ettiren Köfteci Yusuf, köfte lezzetini artık Türkiye sınırlarının dışına taşımayı amaçlıyor. 
Yusuf Akkaş, Köfteci Yusuf’un şubelerine ve hedeflerine de değindi; “36 noktada hizmet veriyoruz. Pendik Pendorya AVM’de açtığımız şubemiz ile 37. restoranımızı hizmete açtık. Farklı bölgelerde ve illerde de şubeleşme planlarımız devam ediyor. Bu yıl sonuna kadar 40 noktada hizmet veriyor olmayı hedefliyoruz. Hedefimiz, Köfteci Yusuf lezzetlerini tüm dünyaya ulaştırabilmek. Bu konuda gelen talepleri değerlendiriyoruz. Amerika gibi büyük ve iddialı pazarlarda da yerimizi almak ve lokomotif bir gıda markası olarak ülkemizin ve ekonomimizin gelişimine katkı sağlamak vazifemizdir.”

ASDAS

Yukarı