Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

Forum Kapadokya şehir ile birlikte gelişmeye devam ediyor

27.12.2019 - 14:46

10 yıldır şehrin kalbinde, şehir ile gelişmeye devam ettiklerini ifade eden Forum Kapadokya AVM Müdürü Gözde Demirez, şehrin ilk AVM’si olarak bünyelerinde bulunan markalarla birlikte kentin alışveriş alışkanlıklarını değiştirdiklerini söylüyor.

Forum Kapadokya açıldığı günden bu yana nasıl gelişimler yaşadı?
Forum Kapadokya, 2009 yılında şehrin ilk alışveriş merkezi olarak hizmet vermeye başladı. İlk günden itibaren şehir ve bölge halkının yoğun ilgisi ile karşılanan alışveriş merkezi geçen 10 yıl içinde yüzlerce farklı etkinlik ve kampanya ile birlikte birçok markayı şehir ile buluşturmayı başardı. Değişen trendler ve alışveriş alışkanlıklarına uygun olarak ziyaretçilerine dinamik ve yenilikçi bir yaklaşımla kampanya ve etkinliklerini sunmaya devam ediyor.  Özellikle ailelerin tercih noktası olan Forum Kapadokya, 10 yıldır şehrin kalbinde, şehir ile gelişmeye devam ediyor.

Lokasyon olarak nasıl avantajlarınız var?  
Şehrin girişinde yer alan Forum Kapadokya’ya araç ve toplu taşımla kolay ulaşılabilmektedir. AVM önünden hareket eden ilçe minibüsleri ve Nevşehir Havalimanı’na hareket eden servislerin ortak durağıdır.
Bağlantı yollarına hakim konumu ile Forum Kapadokya ilçeler ve civar illerden kolay ulaşılabilir konumdadır. 

ŞEHRİN EN GÖZDE BULUŞMA NOKTASI
Marka karmanız ne durumda? Forum Kapadokya’nın bölge halkına ilk kez kazandırdığı markalar oldu mu? 

Şehrin ilk AVM’si olan Forum Kapadokya, bünyesindeki ulusal ve uluslararası markalarla kentin alışveriş alışkanlıklarını değiştirmiştir. İstediği markalara yaşadığı şehirde ulaşabilme imkanı bulabilen ziyaretçiler, ev tekstilinden modaya her türlü marka ile tanışma fırsatı buldu. Şehrin tek teknoloji marketi Teknosa  ve Samsung, Bosch ile birlikte Forum Kapadokya’da kapılarını açmaya hazırlanan Tefal ile Nevşehirli alışveriş severlerin teknoloji tüketimlerinde de sıkla tercih edilmektedir. Diğer taraftan 8 bin metrekareden büyük alanda kurulu şehrin en büyük hipermarketi Migros, Forum Kapadokya bünyesinde şehir ve bölge halkına hizmet vermektedir.

Bölge halkı için Forum Kapadokya’nın nasıl bir yeri var?
Şehrin en gözde buluşma noktası Forum Kapadokya, 2009 yılının kasım ayında hizmete girmiştir. Alışverişin yanı sıra, yıl boyunca süren birbirinden renkli aktiviteleriyle de bölge halkının sosyal yaşam merkezi konumuna gelmiştir. 26 bin metrekare kiralanabilir alana sahip Forum Kapadokya’da, 8 bin metre karelik Migros hipermarket, çok salonlu sinema, ulusal ve uluslararası markaların bulunduğu 60’a yakın mağaza, kafe-restoranlar ve eğlence merkezi bulunmaktadır. Özgün mimari tasarımı ile farklı bir yaşam deneyimi sunan Forum Kapadokya, yerel mimari unsurlar ile modernize edilmiş çizgileri bir arada taşımaktadır. Çevresindeki eşsiz doğa güzellikleriyle uyumlu mimari yapı ödülüne sahiptir. Kentin en prestijli ve güçlü çekim merkezlerinden biri olan Forum Kapadokya, yerli ve yabancı ziyaretçiler için de uğrak noktası haline gelmiş, Nevşehir’in ilk modern alışveriş ve eğlence merkezi olmuştur.

HER AYIN 10’U HEDİYE GÜNÜ
10. yılınıza özel etkinlik ve kampanyalarınız hakkında bilgi verir misiniz? 

Forum Kapadokya, 10. yıl kampanya ve etkinlikleri kapsamında 14 Ekim’de başlayan kampanyayla bir kişiye 2019 model Toyota marka C-HR Hybrid model araç kazandıracak. Ziyaretçilerimiz 7 Şubat 2020’ye kadar devam edecek kampanyaya tek seferde her 100 TL alışveriş ile katılabilecek. Kampanya çekilişi, 15 Şubat 2020’de sürpriz bir isimle AVM’de ziyaretçilerle birlikte yapılacak. 
Kasım ayı itibariyle her ayın onuncu günü Forum Kapadokya’da hediyenin günü. 10.yıl kutlamaları kapsamında alışveriş yaptıkça anında sürpriz hediye kazanma fırsatı da Forum Kapadokya ziyaretçilerini bekliyor. Her ayın onuncu günü alışveriş yapan ziyaretçiler küçük ev aletlerinden hediye çeklerine anlık sürpriz hediyeler kazanabiliyor.
Sosyal medyadan 10 hafta boyunca 10 kişi yarışmalarla mini ev aletleri kazanabilmektedir.
Alışverişin yanı sıra yıl boyunca süren birbirinden renkli aktiviteleriyle de bölge halkının sosyal yaşam merkezi haline gelen Forum Kapadokya, 24 Kasım günü pop müziğin sevilen isimlerinden Hande Ünsal’ın sahne aldığı konserle 10 yıllık komşuluğunu kutladı. Forum Kapadokya konser sonrası pasta kesimi ve sürpriz ikramlarla ziyaretçilerine renkli bir gün yaşattı. 

FF

GGG

Yukarı