Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

ETKİNLİK ÜSTÜNE ETKİNLİK…

15.02.2018 - 14:35

Hatıraları ödüllendiren, hem eğlendiren hem de nostaljik bir yarışma ortamı sunan ‘Carousel’le Hatıralarım’ projesi Carousel AVM’nin ev sahipliği yapmış olduğu tüm anıları canlandırarak ödüllendirdi. 11-29 Aralık tarihlerinde sosyal medya üzerinden gerçekleşen yarışmada katılımcıların unutamadığı birbirinden renkli ve anlamlı birçok hikayeleri, projeye özel olarak hazırlanan internet sitesini doldurdu ve ödüllü hatıralar olabilmek için kıyasıya yarıştı.

Geçirdiği renovasyonla birlikte yeni yüzünü tanıtan Carousel AVM, yaratıcı bir projeyi daha ziyaretçileriyle buluşturdu. Hatırlanmayı bekleyen birçok anıya hayat veren ‘Carousel’le Hatıralarım’ projesine katılımcılardan kimi sevdikleriyle geçirdikleri keyifli anlarına ait fotoğrafları paylaşırken kimi de çoğu kişinin çocukluğundaki en büyük eğlence kaynağı olan atlıkarınca alanında çekilmiş olan fotoğraflarıyla katılım sağlayarak finalistler arasına adını yazdırabilmek için yarıştı. Yarışma sonunda oylamaya katılarak en yüksek oy alan 52 kişi belirlendi ve geçtiğimiz günlerde AVM’de gerçekleşen ödül töreninde bir araya gelerek sürpriz ödüllerle buluşturuldu. AVM’nin atlıkarınca alanında kokteyl ile başlayan törende yarışmacılar kendilerine sunulan ayrıcalıklarla eğlenirken, hikayeleri barkovizyonlu ekranda yayınlandı ve jüri tarafından ilk üç kazanan belirlendi. Finalist olmaya hak kazanan 52 yarışmacı AVM’nin simgesi olan atlıkarıncalı müzik kutusu ve sinema bileti kazanırken ilk üç kazanandan birinciye 5 bin, ikinciye 2 bin 500, üçüncüye bin TL değerinde hediye çeki verildi. Ayrıca bir kişiye de jüri özel ödülü verilen yarışmada, katılımcıların hikayelerine AVM dergisinde de yer verilerek hatıraları ölümsüzleştirildi.
Yaşamımızdaki güzellikleri oluşturan birçok hatıranın varlığını hatırlatarak tazeleyen Carousel AVM, gerçekleştirdiği bu proje ile katılımcılarının AVM içerisinde yaşadıkları değerli anılarına bir yenisini daha ekleyerek, ziyaretçileriyle unutulmayacak ortak bir hatıraya daha ev sahipliği yaptı.

YARATICI ATÖLYELER, SÖMESTR’DA CAROUSEL’DEYDİ
Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yarıyıl tatilinde çocukları eğitici, eğlendirici, beceri kazandıran keyif dolu aktivitelerle buluşturdu.
5-12 yaş çocuklara yönelik uygulanan atölye çalışmaları çocukların hayal dünyalarını geliştirerek, yeni beceriler kazanmalarına olanak sağladı. Eğlenceli atölyeler, sevimli maskot karakterler, ilizyon şovlar, eğitici-öğretici ekip çalışmaları çocuklara deneyimler kazandırarak, onların keyif dolu vakit geçirmelerini sağladı. Ayrıca yoga eğitimi ile çocuklar, hamileler ve bayanlar iç huzura ve dinginliğe ulaşmanın püf noktalarını deneyimledi.  Yarıyıl tatilinde, Carousel Alışveriş Merkezi yine eğlence doluydu…

ASDAS

Yukarı