Ana içeriğe atla

https://www.dsdamat.com/

 

MALLREPORT

Esenyurt’un yeni gözdesi kapılarını açtı

17.11.2017 - 13:41

İstanbul'un hızla gelişen yerleşim merkezlerinden biri olan Esenyurt’ta hayata geçirilen City Center Alışveriş ve Yaşam Merkezi açıldı.
 

İstanbul'un hızla gelişen yerleşim merkezlerinden biri olan Esenyurt’ta hayata geçirilen City Center Alışveriş ve Yaşam Merkezi açıldı.
İstanbul'un hızla gelişen yerleşim merkezlerinden biri olan Esenyurt’ta City Center İnşaat yatırımı ile 200 bin metrekarelik alan üzerinde 5 yılda hayata geçirilen City Center Projesi içerisinde yer alan City Center Alışveriş ve Yaşam Merkezi açıldı.
City Center İnşaat yatırımı ile hayata geçirilen City Center Projesi içinde yer alan City Center AVM, Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci ve Esenyurt Emniyet Müdürü Dr. Hakan Becel’in katılımıyla İstanbul Esenyurt Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Orhan Özyurt ve GMS İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül’ün de hazır bulunduğu kurdele kesme merasimi ile kapılarını açtı.
60 bin metrekarelik alan üzerinde 4 katlı olarak inşa edilen City Center AVM’nin resmi açılışı ise ilerleyen günlerde gerçekleştirilecek.

CITY CENTER AVM ZİYARETÇİLERİNİ HİÇ YAŞANMAMIŞ BİR DENEYİME DAVET EDİYOR
Kaymakamlık, Emniyet Müdürlüğü, Esenyurt Belediye Başkanlığı Binası, İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nin hemen yanı başında yer alan City Center AVM; 130 mağazasının yanı sıra geniş koridorları, küçük meydanları, etkinlik ve çocuk eğlence alanları, dinlenme köşeleri, sinema ve teraslı restoran kafeleri ile ziyaretçilerini daha önce hiç yaşanmamış bir deneyime davet ediyor.
Tüm sosyal faydaları bir araya toplayarak ilçenin merkez noktasını belirleyen City Center Karma Projesi içerisinde yer alan AVM; Esenyurt ilçe meydanında, metrobüs, E-5 ve TEM yollarına 2 dakika, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika, 3’üncü havalimanına 15 dakika mesafede olup 2019’da yapılacak metro hattı üzerinde bulunuyor.

ds

Yukarı