Ana içeriğe atla

22

MALLREPORT

Esas 67 Burda AVM’den basın mensuplarını yalnız bırakmadı

11.01.2017 - 17:16

Zonguldak’ın alışveriş, yaşam ve buluşma merkezi olan Esas 67 Burda AVM, basın dünyasının en özel günlerinden olan “Çalışan Gazeteciler Günü”nde Zonguldak basın mensuplarını yalnız bırakmadı.

Esas 67 Burda AVM Müdürü Kubilay Cem Kabacan ve Pazarlama Yöneticisi Pelin Kılıçarslan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü için Zonguldak ilinde faaliyet gösteren basın mensupları ile bir araya geldiler. Kubilay Cem Kabacan yaptığı konuşmasında; “Esas 67 Burda AVM adına, her şart altında görevini yaparak ülkemizin ve ilimizin sorunlarını gündeme taşıyan, halkı bilgilendiren tüm basın mensuplarının ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar tüm gazetecilere görevlerinde başarılar dilerim” dedi.

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilerek, Zonguldak halkı için alışverişin yanı sıra yeme-içme, kültür-sanat ve eğlencede de buluşma noktası olan Esas 67 Burda AVM, Zonguldak ilinde görev yapan basın mensuplarını bir kahvaltıda buluşturdu. Kubilay Cem Kabacan’ın ev sahipliğinde bir araya gelen basın mensupları “Çalışan Gazeteciler Günü”nde keyifli bir gün geçirirken Esas 67 BurdaAVM’nin önümüzdeki dönem kampanyaları ve etkinlikleri hakkında da bilgi aldılar.

ff

Yukarı