Ana içeriğe atla

d's

 

MALLREPORT

Ege Bölgesi’nin En Büyük Outlet’ i Westpark Outlet için geri sayım başladı!

03.05.2018 - 15:47

Westpark Outlet İzmir’e yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor!

Tankar Gayrimenkul Yatırım tarafından 240 milyon TL yatırımla hayata geçirilen, bünyesinde 170’ e yakın mağaza ve Ege Bölgesi'nin ilk akvaryum projesinin de yer alacağı Ege’nin en büyük Outlet projesi Westpark Outlet 10 Mayıs günü saat 15.00’te kapılarını açacak. Gerek İzmir gerekse çevre illerde yaşayanlara önemli ayrıcalıklar sunacak olan AVM, güçlü marka karması ve yarı açık mimari konsepti ile Türk ve dünya markalarına yer verecek.

Projede teraslı kafe ve restoran alanlarının yanı sıra bin 500 kişi oturma kapasiteli yeme-içme alanı, çocuklar için büyük bir eğlence merkezi ve oyun alanları, 2500 araç kapasiteli otopark alanı yer alırken AVM 2 bin 500 kişiye de istihdam sağlayacak.

Yepyeni Markaların Outlet Mağazaları Farklı Konseptlerle İlk Kez Westpark Outlet’te!

Sadece bir alışveriş deneyimi değil bir yaşam merkezi olmaya hazırlanan Westpark Outlet bünyesinde, Ege’de ilk mağazalarını açacak olan Praktiker ve The Company, ilk kez cafe konsepti ile bir AVM’de yer alacak Spazio, yine büyük metre karelerde yer alacak perakende sektörünün önde gelen markaları Vakko, Boyner, Migros, LCWaikiki, Koton, Defacto, Ebebek, Mavi gibi mağazalar olacak.

Marka karmasıyla her kesimden ziyaretçiyi ağırlayacak olan Westpark Outlet, son teknolojilerle donatılmış Avşar Sinemaları’na ve Funny Valley çocuk eğlence merkezine de ev sahipliği yapacak.

d's

Yukarı