Ana içeriğe atla

ds

 

MALLREPORT

CİZRE PARK ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ AÇILDI

14.08.2020 - 10:10

Şırnak’ın en önemli ilçelerinden olan Cizre’ye yeni bir soluk katacak ve bölge halkının buluşma noktası olacak Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi 25 Temmuz 2020 Cumartesi günü kapılarını ziyaretçilerine açtı.Bölgenin ilk ve tek AVM cadde projesi olan Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezinin Lokasyonu; Bölgenin en büyük ticari aksı olan Irak-Silopi Yolu, Şırnak Cizre arası ulaşımı kolaylaştıracak olan Yeni Şırnak Yolu ve Mardin-Şırnak yolunun kesişim noktasında yer almasıyla projeye değer katmaktadır.

Şırnak’ın en önemli ilçelerinden olan Cizre’ye yeni bir soluk katacak ve bölge halkının buluşma noktası olacak Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi 25 Temmuz 2020 Cumartesi günü kapılarını ziyaretçilerine açtı !

Bölgenin ilk ve tek AVM cadde projesi olan Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezinin Lokasyonu; Bölgenin en büyük ticari aksı olan Irak-Silopi Yolu, Şırnak Cizre arası ulaşımı kolaylaştıracak olan Yeni Şırnak Yolu ve Mardin-Şırnak yolunun kesişim noktasında yer almasıyla projeye değer katmaktadır.

Açılış Şırnak Valisi Sn.Ali Hamza Pehlivan, Cizre Kaymakamı Sn.Davut Sinanoğlu, MRD Group Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Murat Ercan ve Cizre halkının katılımları ile gerçekleşti.

Genç girişimci ve yatırımcı MRD Group Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Murat ERCAN tarafından

2019 yılında inşaata başlanan ve kısa bir sürede projesi tamamlanıp hizmete açılan  Cizre Park

Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesi bölge halkından büyük ilgi gördü.

Projenin Habur sınır kapısına yakın olması dolayısı ile Irak’tan gelecek müşteri potansiyeli düşünülmüş, bölgede olmayan markaları ve ilkleri gerçekleştiren Cizre Park Alışveriş Ve Yaşam

Merkezi projesi, Şırnak iline ve ilçelerine  büyük bir katkı ve istihdam sağlamış, toplam 500 kişiye projede iş imkanı verilerek, sosyalleşmeye ve kentin değerini arttırmaya büyük katkı sağlanmıştır.

Kiralama ve yönetimi NTS Danışmanlık tarafından yapılan Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesi 16 bin 500 m2 kiralanabilir alana sahip mağazaların yanısıra  128 konut yer almaktadır.

Proje’nin ilk temeli 2019 yılının Mart ayında atılmış ve 15 aylık kısa sürede tamamlanmıştır.Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin içerisinde birçok mağaza, MİGROS market, kafeler, restoranlar, 2000 m2 ‘lik bölgenin en büyük çocuk eğlence ve 6 hat bowling salonu PLAYPARK , 5 adet sinema salonu, Türkiyenin lider fastfood zinciri BURGER KING, kişisel bakım zinciri GRATİS, kadın, erkek, çocuk, ev tekstili birçok ürünü bünyesinde bulunduran perakende öncüsü LCWAİKİKİ ,  ayakkabı sektör lideri  FLO ,KOTON, ADL  ve birçok marka bulunmaktadır.

Rahat ve güvenli bir  alışveriş ortamı ile vatandaşların sosyalleşmesi ve yaşam kalitelerini arttırması

yönünden olanak sağlayan açık alan konsepti ile dikkat çeken Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesinin açılması ; sosyal, ekonomik, kültürel katkılarının yanı sıra istihdam açısından da

gençlere iş imkanları sağlamış ve  7’den 70’e her yaştan bölge halkının Cizre Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde keyifle vakit geçirebilmesi amaçlanmıştır.

ds

Yukarı