Ana içeriğe atla

https://www.dsdamat.com/

 

MALLREPORT

CEFIC tarafından yönetilen 3 AVM’ye 9 Uluslararası ödül

17.11.2017 - 12:10

CEFIC tarafından yönetilen Palm City Mersin, CarrefourSA Bursa ve CarrefourSA İçerenköy AVM geçtiğimiz günlerde Barselona W Otel’de gerçekleşen 14. Stevie Uluslararası İş Ödülleri tören gecesinde toplamda 9 ödülün sahibi oldu. 

CEFIC yönetiminde bulunan 3 AVM, dünyanın en başarılı kurumlarını ödüllendirmek amacıyla hayata geçirilen ve bu yıl 14. kez verilen Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nden kazandığı 9 ödülle büyük bir başarıya imza attı. 
CEFIC, yönetimini üstlendiği Palm City Mersin, CarrefourSA İçerenköy ve CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezlerinde “Önce İnsan” adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirdiği “Minik Diş Dostları” etkinliği ile Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nden ‘En İyi Müşteri Etkinliği’ dalında 1 altın ve ‘Yılın Pazarlama Kampanyası’ dalında 1 gümüş ödülü kazandı.  
Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nde, ziyaretçilerine hayal dünyasının kapılarını aralayarak; onları küçüklerin çizdiği büyüklerin yazdığı bir dünyada buluşturan “Küçükler Çiziyor, Büyükler Yazıyor” projesi ise ‘Yılın Pazarlama Kampanyası’ ve ‘Yılın İletişim ve PR Kampanyası’ dallarında bronz ödüle layık görüldü.
CarrefourSA İçerenköy Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen “Geppetto Usta’nın Atölyesi” ise ‘Yılın İletişim ve PR Kampanyası’ ve ‘Yılın Gençlere Yönelik Pazarlama Kampanyası’ dallarında bronz ödüle layık görüldü. Geppetto Usta’nın Atölyesi projesi ‘Ahşaptan Oyuncaklar, Kalmasın Oyuncaksız Çocuklar’ sloganı ile Türkiye’de ilk kez hayata geçirildi. 
CarrefourSA Bursa Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen ‘Herkes Şiir Yazabilir, Ama Sen Şair Olabilirsin’ mottosuyla yola çıkan “Senin Mısraların” projesi ise ‘Yılın Pazarlama Kampanyası’ dalında 2 gümüş ve ‘En İyi Müşteri Etkinliği’ dalında 1 bronz ödüle layık görüldü.

ds

Yukarı