Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

Capitol’e Hermes’ten 6 Ödül

27.06.2018 - 10:57

“BİZİM CAPITOL ÇOK DEĞİŞTİ,  ŞİMDİ SIRA SENDE! DEĞİŞİME TESLA MODEL X SAHİBİ OLARAK BAŞLA” DİYEN CAPITOL’ÜN ÇOK KONUŞULAN KAMPANYASI, AMERİKA ULUSLARARASI HALKLA İLİŞKİLER DERNEĞİ  HERMES CREATIVE AWARDS’TEN ÖDÜLLE DÖNDÜ.

Capitol, gerçekleştirdiği “Teknoloji Harikası Tesla  Capitol’de” projesi ile yeni yılın en başarılı kampanyalarından birine imza atarken Hermes Creative Awards’tan 5 Platinum 1 Gold olmak üzere 6  farklı ödüle layık görüldü.

 “KENDİ DEĞİŞİMİNİ EN İYİ ANLATAN KAMPANYA” SEÇİLDİ
Anadolu Yakası’nın ilk alışveriş merkezi olarak 1993 yılında hayatımıza giren Capitol, değişimin yeni kodlarını yeniden yorumlayarak mimarı renovasyonunu tamamladı. Kampanya iletişimini öncelikle “Değişimi Seviyorum” mottosu ile başlatarak, “Bizim Capitol Çok Değişti Şimdi Sıra Sende” sloganı ile devam ettirdi. Gerçekleştirdiği bu değişimde, özgün ve modern mimariyi ön plana çıkarırken geçirdiği dönüşüm ve değişim ile ziyaretçilerinin de hayatlarına farklı bir dokunuş gerçekleştirdi. ABD Ulusal Trafik Kurulu tarafından en güvenli araç seçilen Tesla, hayatı daha konforlu ve keyifle yaşamak isteyen Capitol ziyaretçilerini, kendisiyle birlikte geleceğe götürdü.

Capitol, değişen dünyanın ikonlarından biri olan Tesla’yı eğlenceli, yenilikçi, genç ve dinamik olan marka kimliği ile örtüştürerek yenilendiğini anlatmayı seçtiği kampanyası ile;
Yılın Sosyal Pazarlama Kampanyası kategorisinde; Platinum,  
Yılın İletişim/ Pazarlama Kampanyası kategorsinde; Platinum
Yılın Özel Etkinlik kategorisinde; Platinum
Yılın En İyi Pazarlama Etkinliği kategorisinde; Platinum
Yılın En İyi Şirket Markalaşması kategorisinde; Platinum
Yılın Kendi Değişimini En İyi Anlatan  Kampanya kategorisinde Gold ödül aldı.

n

Yukarı