Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

Capacıty AVM’den 10. yıla özel dev kampanya

14.12.2017 - 10:22

Ferah ve şık mimarisi içindeki kusursuz marka karması, kafeleri, restoranları ve sineması ile alışverişin ve eğlencenin merkezi olan Capacity, sergileri, özel günler için planlanan aktiviteleri, kazandıran kampanyaları ile yaşamın da merkezi olarak ziyaretçilerini tam 10 yıldır ağırlamanın gururunu yaşıyor.

1 Aralık tarihinde başlayarak 29 Mayıs’a kadar sürecek  “10. Yıl’a Özel 10 Mini Cooper” kampanyasında her 100 TL’lik alışverişe bir çekiliş hakkı ile verilecek, şanslı 10 ziyaretçi Mini Cooper’lardan birini kazanma şansını yakalayacak.
7’den 77’ye herkesin buluşma noktası olan Capacity’nin aralık ayına özel olarak hazırladığı 10. Yıl Festivali, müzik, sanat, eğlence dolu büyük şölenle kutlanıyor. Trio, jazz, ritim bando, gitar, arp ve keman dinletileri eşliğinde, ziyaretçilerine Capacity’de olmanın ayrıcalığını hissettirecek. Karikatürist sanatçıları da ortama renk katacak. Çocuklar içinse tahta bacak, jonglör, yüz boyama etkinlikleri ve patenci kızlarla festivale eğlence katacak. 10. Yıl Festivali’ne özel “Yılbaşı Ağacı Etkinliği” alışveriş yapan ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak. Işıl ışıl yeni yıl dekoru ile daha pek çok sürprizler Capacity’de aralık ayı boyunca sizleri bekliyor.

ASDAS

Yukarı