Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

BÜYÜK METREKARELİ MAĞAZALAR İÇİN METROCITY TERCİH EDİLİYOR

08.06.2018 - 14:31

Levent’te iş dünyasının kalbinde yer alan MetroCity AVM, büyük metrekareli mağazalarıyla ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. ECE Türkiye’nin yönettiği MetroCity AVM’de E-bebek, Boyner, Migros, Teknosa, Decathlon ve LC Waikiki gibi önde gelen perakende markaların, büyük ’anchor’ mağazaları yer alıyor.

İş dünyasının yanı sıra ailelerin de uğrak yeri olan MetroCity AVM, merkezi lokasyonu ve metro ulaşımı ile markaların büyük mağazacılık için tercih ettiği alışveriş merkezlerinden biri.

MetroCity AVM’de 4 bin metrekareye varan büyüklükteki anchor mağazalar, ürün çeşitliliği, beden alternatifleri, özel koleksiyonlar ve rahat alışveriş imkanı sunuyor.  Her yaşa ve gelir grubuna hitap eden markaları bir arada sunduklarını belirten MetroCity AVM Müdürü Enver Şavkay; “Büyük metrekareli mağazalar için MetroCity’i tercih eden önemli bir ziyaretçi kitlemiz var. Özellikle çocuklu aileler, sporseverler ve beyaz yakalılar olmak üzere, tüm tüketici gruplarının aradıklarını hızlı bir şekilde bulup, rahat alışveriş yapabilecekleri bir ortam sunuyoruz. Yeni markalarla da görüşmelerimiz devam ediyor. Çok yakında Defacto’yu da MetroCity ziyaretçileriyle buluşturacağız.” dedi.

n

Yukarı