Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

Bir Yılda 19 Milyon Ziyaretçi

12.10.2018 - 16:52

Doğu’nun en büyük alışveriş merkezi olan Erzurum MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ilk yılında tam 19 milyon ziyaretçiyi ağırladı. Yurt dışı ve yakın illerden de ilgi gören MNG AVYM ilk doğum gününü, geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen renkli konserler ve cazip kampanyalarına ilgi gösteren coşkulu bir kalabalıkla kutladı.

30 Eylül 2017’de kapılarını Erzurumlulara açan MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi ilk yaşında neşeli bir kalabalığı ağırladı. Hafta sonu boyunca 2 günde 16 ilden 350 bin ziyaretçi ağırlayan MNG AVYM, Okan Karacan ve Şebnem Schaefer’in dinamik sunumu ile konuklarını coşturdu. Alışveriş yapanların altın yağmuruna tutulduğu organizasyonda akşamları konserlerle renklendi. 
MNG AVYM ziyaretçileri Karadeniz müziğinin prensleri olarak anılan Koliva ve rock tınıları ile vazgeçilmez gruplardan biri olan Manga’yı dinleme fırsatı buldular. Sevilen sunucu Okan Karacan’ın eşine sürpriz doğum günü partisi de yaptığı kutlamalarla sırasında konser alanı dolup taştı. Açık otoparkın sınırlarını aşıp çimenlerin üzerinden keyifle konserlere eşlik eden konuklar, dostluğu ve mutluluğu paylaşmanın tadını çıkarttılar. 

Başarının Sırrı, Kazandıran İşletme Olmak 
MNG Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Aydoğan Süer, Türkiye’nin 16 şehrinden bu organizasyon için gelen konuklara ve alışveriş merkezinin çalışkan ekibine teşekkür ettiklerini vurgularken,  ilk günden bu yana Erzurum’a, perakendeciye ve tüketiciye kazandıran bir alışveriş merkezi kurmayı hedeflediklerini söyledi. Seçkin markalar ve şık bir alışveriş merkezi sunarak, şehrin standartlarını yükselten, çocuklar ve gençler için vizyon açan MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin Erzurum’a hareket getirdiğini belirten Süer, “Sadece Erzurum’da değil Doğu Anadolu genelinde ticaret ve sosyal hayata renk kattığımıza inanıyoruz” dedi. 

EY

n

Yukarı