Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

Bir yandan tasarruf ederken bir yandan gerçek hijyenle tanışın

17.11.2017 - 09:36

Gecko Sistem’i kullanmaya başlayanların su, kimyasal, iş gücü ve sarf malzemelerden tasarruf etmeye başlayacaklarından ve gerçek hijyenik ortamlar elde edeceklerinden bahseden Ermop Türkiye Satış Müdürü Cihangir Erboy  ürünle her yıkamada ortalama 50 litre su kullanımı ile yaklaşık bin 600 metrekare alan temizliği yapıldığını belirtti. 

Gecko Sistem’in geleneksel sulu sistemlerin dezavantajlarına çözüm bulmak için geliştirilmiş tasarruf sağlayan bir sistem olduğunu belirten Ermop Türkiye Satış Müdürü Cihangir Erboy, “Sistem içerisinde bir adet endüstriyel mop yıkaması ve bu makinaya entegre olan dozaj üniteleriyle beraber mopların temizlenmesi için özel olarak geliştirilmiş kimyasalları mevcut. Sistemin bir bütün olabilmesi için Gecko mop, Gecko aparat ve saklama kutuları da sisteme uygun olarak tasarlanmıştır. Gecko Sistem 2012 yılının sonlarında kullanılmaya başlanmış olup, şu an toplamda yaklaşık  100  ayrı projede kullanılmaya devam etmektedir. Sistemin kullanıldığı yerleri hastaneler, AVM’ler, okullar, iş merkezleri ve fabrikalar olarak sıralayabiliriz” dedi. 

GECKO MOPLARA 95 DERECEDE 500 YIKAMA GARANTİSİ
Projelerinde Gecko Sistem’i kullanmaya başlayanların su, kimyasal, iş gücü ve sarf malzemelerden tasarruf etmeye başlayacaklarından ve gerçek hijyenik ortamlar elde edeceklerinden bahseden Erboy, “Her yıkamada ortalama 50 litre su kullanımı ile yaklaşık bin 600 metrekare alan temizliği yapılmaktadır. Kullanılan kimyasallar dozaj ünitesiyle her yıkamada aynı gramajla otomatik dozajlanarak yanlış uygulamaların önüne geçmekle beraber kimyasal tasarrufu sağlamaktadır. Personel bu sistemle işini daha etkin uygulamakta  ve zamanından tasarruf etmektedir. Sistem içerisinde kullanılan Gecko moplarımıza 95 derecede 500 yıkama garantisi vermekteyiz. Bunun takibini makinada bulunan yıkama sayacından yapıyor, projeleri bilgilendiriyoruz. Sistemin kullanıldığı çoğu projelerde özellikle hastanelerde yapılan swap testlerinde de geçer not almış ve kendini kanıtlamıştır” açıklamasını yaptı. 

YIKANMIŞ, KULLANIMA HAZIR HER BİR MOP İLE YAKLAŞIK 40 METREKARE ALAN TEMİZLİĞİ YAPILIYOR
Son olarak Gecko Sistem’in çevreci bir döngü içerisinde uygulandığını söyleyen Erboy, “Yıkanmış, kullanıma hazır her bir mop ile yaklaşık 40 metrekare alan temizliği yapılır ve silinen alan tekrar kurulamaya gerek kalmadan kurur.  Kirlenen moplar tekrar yıkamaya gönderilir. Böylece her alan için kullanılan tek bir mop ile çapraz kontaminasyon engellenmiş olur. Özel sızdırmaz kapaklı mop saklama kutularında bakteri ve koku oluşumu yapmadan 24 saate kadar saklanabilmektedir” diyerek sözlerine son verdi.  

ASDAS

Yukarı