Ana içeriğe atla

playpark

 

MALLREPORT

AVRUPA’NIN EN PRESTİJLİ ÖDÜLÜ İZMİR OPTIMUM AVM’NİN

10.05.2018 - 16:54

ULUSLARARASI ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ KONSEYİ’NİN AVRUPA ORGANİZASYONU, ALIŞVERİŞ MERKEZİ TİPLERİNE GETİRDİĞİ TANIM VE STANDARTLARLA ALIŞVERİŞ MERKEZİ SEKTÖRÜNÜN ROTASINI BELİRLEYEN ICSC AVRUPA’NIN EN İYİSİNİ BELİRLEDİ: İZMİR OPTIMUM AVM!

Türkiye’nin 7 farklı ilinde 10 alışveriş merkeziyle hizmet veren Rönesans Gayrimenkul’ün ilk olarak 30 Mart 2012’de kapılarını ziyaretçilerine açtığı İzmir’in en popüler alışveriş merkezi olan Optimum, alışverişin yanı sıra kültür-sanat aktiviteleri ve benzersiz kampanyaları ile İzmirlilerin vazgeçilmez buluşma noktası olmaya devam ediyor. Outlet konseptinde kapılarını açan İzmir Optimum, 31 Mart 2017 tarihinde ise 105 milyon Euro’luk yatırımla yapılan ‘Büyüme ve Dönüşüm’ projesi sonunda regular AVM’ye dönüştürüldü. Yenilenen konseptiyle Ege Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi olan İzmir Optimum, dünyaca ünlü markaları, açık teraslı kafeleri ve kampanyaları ile tüm ziyaretçilerine alışveriş ve eğlenceyi zirvede yaşatmaya devam ederken, ICSC tarafından düzenlenen Avrupa Alışveriş Merkezi Ödülleri’nde Genişleme/Büyüme kategorisinde Avrupa’nın en iyi alışveriş merkezi ödülünü aldı. 

EN PRESTİJLİ ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU
Barcelona’da, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) 43. Avrupa Alışveriş Merkezi Ödülleri için ICSC Global Ödülleri’nin çatısı altında düzenlenen ödül töreninde Avrupa’nın yeni gelişmelerini, kurulu merkezlerini, kaynaklarını ve yenilenmesini en iyi şekilde yansıtan ödüller verildi.
Avrupa genelinde ticari gayrimenkul sektöründen seçkin temsilcilerden oluşan jüri üyelerinin pazardaki mükemmelliği nedeniyle seçtiği, alışveriş merkezleri içerisinde oldukça prestijli bir ödül olarak konumlandırılan ICSC Avrupa Alışveriş Merkezi Ödülleri’nin sahibi Türkiye’den İzmir Optimum oldu. Ödülü İzmir Optimum adına Rönesans Gayrimenkul Konsept Tasarım Direktörü Ayberk Akçal aldı.

n

Yukarı