Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

ANTAKYALILARIN CAZİBE MERKEZİ

13.11.2019 - 18:04

Hatay’da ilk kez ziyaretçilerle buluşturdukları markalardan bahseden Palladium Antakya AVM Müdürü Türker Nacaroğlu, “Palladium Antakya AVM’de, kentin tarihi dokusuna, bölgenin iklimine uygun olarak güneşten korunan avlular, Asi Nehri’ne bakan açık hava terasları ve serbest dolaşılan ortak alanlar yer alıyor.” diye belirtti.

Palladium olarak Antakya’ya kazandırdığınız yeni markalar ve sosyalleşme alanlarınızdan bahseder misiniz?
Şehrin merkezinde bulunan AVM, bay ve bayan giyimden dayanıklı tüketim mallarına, ev tekstil ürünlerinden kozmetiğe ve ev elektroniğine ev sahipliği yapıyor. Mango, Tekzen, Kahve Dünyası, H&M, Mudo gibi markaları Hatay’da ilk defa ziyaretçilerimiz ile buluşturmanın keyfini yaşıyoruz. Antakyalıların alışveriş ihtiyaçlarını karşılamanın yanında hem sosyal hem de kültürel aktivitelerin yapılacağı merkezde kafe, restoran, sinema, çocuk oyun alanı, büyüklere yönelik bowling oynanabilecek alanlar yer alıyor. 

Lokasyon olarak avantajlı bir konumda mısınız? Yıllık ziyaretçi kapasiteniz ne kadar?
Tarihi ve kültürel dokusu ile Türkiye'nin en dikkat çeken şehirleri arasında yer alan Antakya’nın merkezinde bulunan Palladium Antakya AVM’de, kentin tarihi dokusuna, bölgenin iklimine uygun olarak güneşten korunan avlular, Asi Nehri’ne bakan açık hava terasları ve serbest dolaşılan ortak alanlar yer alıyor. Bu tarihi şehri gezmeye gelen turistlerin yürüme mesafesinde, şehrin gezi yolu üzerinde birçok noktadan ulaşım imkanı bulunmaktadır. Bu özelliklere paralel olarak ziyaretçi sayımız aylık 1 milyon civarındadır.

Kış dönemine özel kampanya ve etkinlikleriniz neler?   
Kış dönemini kapsayan araç kampanyamıza bölge halkı yoğun ilgi göstermektedir. Bunun yanında her hafta sadakat kart ile en yüksek puan yapan ziyaretçilerimize TV, buzdolabı, çamaşır makinası gibi beyaz eşya takımı vermekteyiz. Kış döneminde özellikle sömestr tatillerinde çocukların eğlenceli zaman geçirdikleri atölye çalışmalarımız oluyor. Yine kış dönemi minimum iki konser şeklinde planlamalar yapıyoruz.  Yaz aylarına girerken motor çekilişleri ve yıl boyu devam eden puan biriktirme kampanyaları da bir hayli ilgi görüyor.

Palladium Antakya’nın almış olduğu ödüller hakkında bilgi alabilir miyiz? 
Palladium TV projemizle toplamda 3 platformda ödül aldık. Ayrıca, AVM'nin farklı noktalarına yerleştirilen 4 kamerayla AVM içerisindeki yaşam ve önemli etkinlikler de kayda alınarak projeye özel olarak hazırlanan www.palladiumtv.com adresinde,    Facebook,  Youtube,  Vimeo ve Daily Motion video paylaşım sitelerinden yayınlandı.

GGG

Yukarı