Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

Ankara’nın ödüllü karma yaşam kompleksi…

07.03.2018 - 14:52

ULUSLARARASI ÖDÜLLERE LAYIK GÖRÜLEN SIRA DIŞI ETKİNLİKLERİYLE, ANKARA’NIN KÜLTÜR VE SANAT HAYATINA DEĞER KATTIKLARINI SÖYLEYEN NEXT LEVEL AVM MÜDÜRÜ ZEYNEP TARHAN KOÇ, “BU YILIN SONUNDA DÜZENLEYECEĞİMİZ ETKİNLİK VE ÖZEL TİCARİ KAMPANYALAR İLE METREKARE VERİMLİLİĞİ AÇISINDAN SON 
DERECE OLUMLU BİR BÜYÜME HEDEFLİYORUZ” DEDİ.  

Next Level AVM prestijli konumu ve ödüllü mimarisi ile Ankara’nın ilk karma yaşam projesi… Diğer AVM’lerden farklı olarak sizi öne çıkaran özellikler nelerdir?

 Next Level Alışveriş Merkezi, konum, marka karması ve içinde bulunduğu karma yapı itibariyle özgün bir alışveriş merkezi. Yerli ve yabancı ziyaretçi kitlesinin tüm ihtiyaçlarına yönelik hizmet çeşitliliği ve uluslararası markaların temsil edildiği bir merkez olması Next Level’ı öne çıkaran en önemli özelliği diyebiliriz. 

Bulunduğunuz lokasyon bakımından avantajlı bir durumda mısınız?

Next Level, Ankara’nın en gelişmiş lokasyonu Söğütözü’nde, Eskişehir ve Konya yollarının kesişme noktasında yer alıyor. Çağımızın kentsel yaşamında ilkleri bir araya getiren değerli bir karma projenin de parçası… Lüks oteller, kongre ve fuar merkezi, akademik yerleşkeler, iş ve finans dünyasının merkez yapıları arasındaki konumuyla 24 saat yaşayan dinamik bir yaşam kompleksi. 

AVM içinde marka karmanız ne durumda?

Marka karmamızda modaya yön veren önemli markaların mağazaları yer alıyor. Hepsi kendi alanında lider olan Demsa Grup, Dilasima, Eren Perakende, Doğuş Grubu ve D.ream gibi öncü grupların farklı segmentlerdeki markaları ile seçkin bir marka karmamız var.

Ziyaretçi kapasitenizden bahseder misiniz? Açıldığı günden bu yana kaç kişi ziyaret etti?   

Next Level Alışveriş Merkezi 2018 yılı Ekim ayında 5. yılını dolduracak. Açılış döneminin ardından 2. yılının sonunda ziyaretçi giriş sayıları yüzde 45 oranında büyük bir sıçrayış yaşarken devam eden yıllarda da büyüme yüzde 35’in altına düşmeden önemli bir hızla devam ediyor.    

Next Level olarak kültür sanat alanında ne gibi etkinlikler yapıyorsunuz?

Next Level Alışveriş Merkezi, Ekim 2013 tarihinde kapılarını açtığından beri; uluslararası ödüllere layık görülen sıra dışı etkinlikleriyle, Ankara’nın kültür ve sanat hayatına değer kattı. Ülkemizde ve tüm dünyada tanınmış ünlü sanatçılar ile ziyaretçilerimizi buluşturarak farklı organizasyonlar hazırlamaya özen gösteriyoruz. Konser, sergi, söyleşi, çocuk etkinlikleri, dans gösterileri, moda defileleri ve festivallere ev sahipliği yaptık ve önümüzdeki dönemde de yapacağız. 2015 yılında düzenlenen 18. Uluslararası Ankara Caz Festivali ile En iyi Özel Event, En İyi Pazarlama Kampanyası, En İyi İletişim Çalışmaları alanında aday olan Next Level, uluslararası düzeyde en önemli ödüllerden biri olan Hermes Kreatif Ödülleri’nin de sahibi oldu. 2018 yılı için de yine ziyaretçilerimiz için nitelikli içerikler ile pek çok farklı kulvarda etkinlikler düzenleyeceğiz.

2018 hedefleriniz nelerdir?

2018 yılına mağaza ciroları ve ziyaretçi giriş sayılarıyla hızlı bir başlangıç yaptık. Aramıza yeni katılacak markalar ile işbirliği süreçlerimiz işliyor. Alışveriş merkezimizin içinde ve dışında çeşitli büyüme projeleri yürütüyoruz. 5 yıldır sürdürülen sadakat programı çerçevesinde kazandığımız ve mütemadi ilişkimizi sürdürdüğümüz ziyaretçilerimizle bağımızı güçlendirecek, kampanya etkinlik kurgularımızla ticaret hacmimizi artırarak yolumuza devam edeceğiz. Bu yılın sonunda düzenleyeceğimiz etkinlik ve özel ticari kampanyalar ile metrekare verimliliği açısından son derece olumlu bir büyüme hedefliyoruz.   

ASDAS

Yukarı