Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

ANKARA’NIN EN İDDİALI PROJESİ KUZU EFFECT AVM’DEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

27.12.2019 - 14:56

Ankara’nın en değerli lokasyonu olan Çankaya Oran’da, orman ve göl manzarasını buluşturan Kuzu Effect AVM kapılarını açtı. Otel, rezidans, loft daireler ve ofislerden oluşan Başkent’in en iddialı karma projesi Kuzu Effect’in içinde yer alan Kuzu Effect AVM, 1150 kişiye istihdam sağlayarak Türkiye ekonomisine katkı sağlıyor.

Kuzu Grup’un Ankara’da Toplu Konut İdaresi’yle birlikte Gelir Paylaşımı modeli ile hayata geçirdiği Kuzu Effect karma projesinde yer alan Kuzu Effect AVM, kapılarını ziyaretçilere açtı. 

102 SEÇKİN MARKA ŞEHRİN YENİ CAZİBE MERKEZİNDE
Ankara’nın en değerli lokasyonu olan Oran’da yeşili ve maviyi bir araya getiren orman ve hemen yanı başında Eymir Gölü manzarası eşliğinde yükselen proje, dünyaca ünlü ödüllü mimar Emre Arolat tarafından tasarlandı. Anı yaşamayı sevenlerin yeni cazibe merkezi Kuzu Effect AVM, 35 bin metrekare kiralanabilir alanı, 102 seçkin marka ve café-restoranı buluştururken, misafirlerine de yeni zevkler keşfedecekleri bir ortam sunuyor. Trend markalar, rafine lezzetler, sanatın ruhu ve sonsuz eğlencenin yer aldığı Kuzu Effect Alışveriş Merkezi, Ankaralıların hayatına değer katmayı hedefliyor. 

“KUZU GRUP DENEYİMİNİ YURT DIŞINA TAŞIYORUZ”
Açılışta konuşan Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Güven Kuzu, şunları söyledi: “İstanbul’un en iddialı projesi Sea Pearl Ataköy’ün ardından Ankara’nın da en iddialı projesi Kuzu Effect’i hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kuzu Effect, Kuzu Grup olarak şimdiye kadar yapmış olduğumuz projelerimizden elde ettiğimiz deneyim ve birikimi aktardığımız, altına gururla imzamızı attığımız ve adımızı koyduğumuz özel bir proje olma özelliğini taşıyor. Kuzu Effect Alışveriş Merkezimiz ile hükümetimizin özellikle üzerinde durduğu istihdama önemli katkı sağlarken, yaklaşık 1150 kişiye de iş imkanı sunuyoruz. Tüm bunların ötesinde yurt dışında üstlendiğimiz projelerle de ülkemize döviz kazandırıp istihdama önemli katkı sağlıyoruz.”

TOPLAM 256 BÖLÜMDEN OLUŞUYOR
Yaklaşık 1,5 milyar TL yatırımla hayata geçirilen Kuzu Effect, rezidans,  loft, ofis, stüdyo bloğu, spor tesisi, otel ve seçkin markaların bir araya geldiği alışveriş merkezinden oluşuyor. Kuzu Effect rezidans, loft ve stüdyo bloğunda 1+1’den 5+1’e kadar farklı seçenekte daireler ve değişken metrekarelerde ofisler yer alıyor. Projede 212 konut ve 41 ofis olmak üzere toplam 256 bölüm bulunuyor.
 

playpark

Yukarı