Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

Anadolu Yakası’nın ilk MAC spor kulübü Emaar AVM’de

26.06.2018 - 10:57

Anadolu Yakası’nın ilk MAC spor kulübü, Emaar AVM’de açıldı. Uzman ekibi, son teknoloji ekipmanları, donanımlı egzersiz stüdyoları ile MAC, fit bir yaşama merhaba demek isteyenleri Anadolu Yakası’nın en büyük alışveriş ve eğlence merkezi Emaar AVM’ye bekliyor.

Anadolu Yakası’nın en büyük alışveriş ve eğlence merkezi Emaar AVM, sporseverleri Türkiye’nin en büyük spor kulübü zinciri Mars Sportif’in MAC markasıyla buluşturuyor. Anadolu Yakası’nın ilk ve tek MAC spor kulübü; 1600 metrekare alanı, farklı ihtiyaç ve beklentilerine göre sunduğu egzersiz stüdyoları, son teknoloji ekipmanları ile sporu hayatının bir parçası haline getirmek isteyenlere özel tasarlanmış programlar sunuyor.

MAC, MAC Academy sertifikalı profesyonel bir ekibin liderliğinde isteğe bağlı Personal Trainer hizmeti, Crunch & Burn, Pilates, Cardio Kickbox, ve GFX grup ders seçenekleri ile sporun odakta olduğu bir yaşam tarzı vadediyor. MAC yeni kulübünde, sporun yanı sıra, üyelerine sauna, NUSPA Point ile wellness deneyimi yaşatırken,MOC Cafe ile sporda geçirilen zamana lezzet katacak.

GGG

Yukarı