Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

ANADOLU ATEŞİ DANS OKULU TUNÇ SOYER İLE AÇILDI

13.11.2019 - 18:02

Mustafa Erdoğan yönetmenliğinde beş binden fazla canlı performansla 102 ülke ve 295 şehirde 45 milyon seyirciye ulaşan Anadolu Ateşi, ülke genelindeki dans okullarının 11’incisini profesyonel Kıvılcım grubu dans gösterisi ile Westpark’ ta açtı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, Westpark Outlet Yatırımcısı Mahmut Tan, Anadolu Ateşi profesyonel dansçıları ve velilerin katılımıyla gerçekleşen törende Kıvılcım minikleri izleyenlere adeta görsel bir şölen hazırladı. 
Gösteri sonrası Mustafa Erdoğan konuklara dans okulunu gezdirerek dans sınıflarını ve özelliklerini ayrıntılı bir şekilde anlattı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “İzmir’ de böyle yatırımların yapılmasını destekliyor ve çok önem veriyoruz.” dedi. 

HER YAŞA YÖNELİK EĞİTİM 
4 yaş ve üzeri çocuk ve gençler için oluşturulan sınıflarda;  Anadolu Ateşi Koreografisi, Modern Dans, Bale, Cimnastik, Hip-Hop, Break Dance, Street Jazz, Halk Dansları, Roman, Sirtaki, Tango, Temel Cimnastik gibi farklı branş ve alanlarda eğitimler verilecek. Çocuk gruplarında 8 ay sürecek eğitimler yılsonu büyük dans gösterisi ile sona erecek.
Anadolu Ateşi, alanlarında uzman koreograf ve eğitmen kadrosu ile birlikte yenilikçi eğitim metotları uygulayarak yetişkin bireylere de dans eğitimi verecek. Yetişkin gruplarında; Sirtaki, Tango, Vals, Modern Dans, Street Jazz, Pilates, Zumba, Latin Dansları, Halk Dansları, Oryantal ve Roman olmak üzere birçok branş ve alanda eğitimler verilerek, dersler yıl boyunca devam edecek.

GGG

Yukarı