Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

ALIŞVERİŞİ HEDİYEYE DÖNÜŞTÜREN KAMPANYALAR TALEP EDİLİYOR

19.12.2018 - 16:59

YENİ YILA ÖZEL KAMPANYA VE ETKİNLİKLERİ HAKKINDA BİLGİ VEREN ATLANTİS AVM MÜDÜRÜ MUSTAFA PELEVAN, “KAMPANYALAR ARACILIĞIYLA MÜŞTERİLERİMİZ İLE ATLANTİS ALIŞVERİŞ VE EĞLENCE MERKEZİ ARASINDA DUYGUSAL BİR BAĞ KURULUYOR.” DEDİ.

2019’a geri sayımın başladığı şu günlerde yeni yıla özel kampanyalar düzenliyor musunuz?  
Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni yıla özel kampanya ve etkinlikler gerçekleştireceğiz. 10-30 Aralık tarihleri arasında 2019 yılına çok yakışacak bir kampanyamız başlıyor. Ziyaretçilerimizin alışverişleri yeni yılda altın ve pırlantaya dönüşüyor. Her gün en çok puanı toplayan ilk 3 kişiden, 1. gram altın, 2. battaniye, 3. ailecek sinema keyfi kazanıyor. Kampanya süresince en çok puanı toplayan ilk 3 kişi de tek taş pırlanta kazanıyor. Hediyelerini, 31 Aralık’ta teslim edeceğimiz ziyaretçilerimizi keyifli ve heyecanlı bir kampanya dönemi bekliyor.   29-30 Aralık tarihlerinde de ziyaretçilerimiz, Yılbaşı Kurabiye & Ginger Bread Man Kurabiye Atölyesi’ne katılarak kendi yılbaşı kurabiyelerini yapıyorlar. 31 Aralık’ta Bando ve Noel Baba’nın gösterileri eşliğinde unutulmaz bir yılbaşı kutlaması gerçekleştiriyoruz ve yeni yıla tüm ziyaretçilerimizle birlikte merhaba diyoruz.  Noel Baba’nın çocuklara dağıtacağı baston şekerler ve fotoğraf çekimi seansları ve aynı gün 12.00-20.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek “Şans Yolu Oyunu” ile de ziyaretçilerimize birbirinden renkli hediyeler kazandırıyor, 2019’a girerken tüm ziyaretçilerimizle birlikte coşku dolu anlar yaşıyoruz. Son olarak, instagram hesabımızda 2019 yılına özel bir kampanya ile 19 bininci takipçimize tek taş pırlanta hediye ediyoruz. 

Peki, her sene çekilişlerin içeriği değişiyor mu? Tüketicinin talepleri neler oluyor?  
Tabii ki kampanya içeriklerimiz değişiyor. Özellikle kampanya dönemlerinde bir sonraki kampanyalarımızı belirlemek için kesinlikle müşterilerimizin geri bildirimleri dikkate alınıyor. Müşteri talepleri ise, genelde yaptıkları alışverişleri hediyeye dönüştürebilecek kampanyaların veya özel günlerde (Öğretmenler Günü, Yeni Yıl, Yarı Yıl Tatili vb.)  koşulsuz hediye alabilecekleri kampanyaların olması yönünde. Biz de bu talepleri dikkate alıyor ve pazarlama planlarımızda kampanyalarımızı çeşitlendiriyoruz.

Ne tür kampanya ve çekilişlere müşterilerin ilgisi yoğun oluyor? 
Alışverişin yoğun yapıldığı dönemler olan özel günler de (Yeni Yıl, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü… ) gerçekleştirdiğimiz kampanyalara katılım oldukça yoğun oluyor. Günün anlam ve önemini ifade eden, sevdikleri veya kendileri için düzenlenen kampanyalarımızdan kazandıkları hediyeleri alan ziyaretçilerimiz oldukça mutlu oluyor.  

Kampanyaların müşteri sadakatine nasıl bir etkisi var?
Kampanyalar aracılığıyla müşterilerimiz ile Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi arasında duygusal bir bağ kuruluyor. 2018 yılında Atlantis ailesine katılan MediaMarkt, Migros, Atasun, Özdilek ve 2019 yılında da ailemize katılacak birçok marka ile daha da renkleniyoruz. İsteğimiz, tüm ziyaretçilerimizin Atlantis’te kendilerini rahat, keyifli ve kazançlı hissetmesi, aradıkları her şeyi bulabilmeleri, alışveriş ve eğlence keyfini en iyi şekilde yaşayabilmeleri. 

n

Yukarı