Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

AHL PARK’TAN ARABA YAĞMURU

07.03.2018 - 14:44

1 KASIM 2017-14 ŞUBAT 2018 TARİHLERİ ARASINDA AHL PARK AVM BÜNYESİNDE 1 YIL İÇERİSİNDE 3.’SÜ DÜZENLENEN ARAÇ KAMPANYASI ÇEKİLİŞİ 24 ŞUBAT 2018 TARİHİNDE 17.00’DA NOTER VE MİLLİ PİYANGO HUZURUNDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. AHL PARK AVM MÜDÜRÜ CİHANGİR ÖZDEMİR TALİHLİLERE ANAHTARLARI TESLİM ETTİ.

Çorum İli ve çevresine yapmış olduğu kampanyalar ve etkinlikler ile ilkleri yaşatan AHL PARK alışveriş merkezi, 24 Şubat tarihinde Milli Piyango ve noter huzurunda gerçekleştirilen araç çekilişi ile birlikte talihlilerini araçları ile buluşturdu.
ARAÇ ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI AÇIKLANDI

Skoda süperB talihlisi Yeşim Yücel ile canlı telefon bağlantısı yapılarak AHL PARK alışveriş merkezinden araç kazandığı müjdesi verildi. Seat İbiza talihlisi olan Abdullah Güngör çekilişi izleyenler arasındaydı. Her iki talihlinin de heyecanlarını ve mutluluklarını gizleyemedikleri gözlerinden okundu.

15 AYDA 3 ARAÇ KAMPANYASI

Düzenlediği kampanyalarla ziyaretçilerin yüzünü güldüren AHL PARK 15 ay içerisinde 3 araç kampanyası gerçekleştirdi. Açılışı ile birlikte son model 5 Volkswagen araç veren AHL PARK sonrasında 2 araç kampanyası ile birlikte toplamda 9 aracı talihlileri ile buluşturmuş oldu.

KAMPANYA VE ETKİNLİKLERLE UNUTULMAZ ANLAR YAŞATMAYA DEVAM EDİLİYOR

Açıldığı günden beri düzenlediği kampanya ve etkinliklerle Çorum bölgesinin nabzını tutan, alışverişten öte yaşam merkezi olma bilinci ile hareket eden AHL PARK, 2018 yılı içinde de planladığı kampanya ve etkinliklerle ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor olacak.

ASDAS

Yukarı