Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

AHL PARK’TA MUHTEŞEM AÇIK HAVA KONSERLERİ

14.09.2018 - 14:21

AHL PARK ALIŞVERİŞ MERKEZİ AĞUSTOS AYINDA ÇORUMLULARIN ALIŞVERİŞ ALGISINI DEĞİŞTİRMEK ÜZERE MUHTEŞEM BİR ALIŞVERİŞ VE EĞLENCE FESTİVALİ DÜZENLEDİ.

Çorum’un ilk ve tek alışveriş merkezi olan AHL PARK AVM, alışveriş ve eğlencenin merkezi olmaya devam ediyor. Bu yıl ilki düzenlenen AHL PARK Alışveriş ve Eğlence Festivali, AVM önündeki açıkhavada on binlerce kişiye ev sahipliği yaptı.Son zamanların en popüler ve sevilen sanatçıları AHL PARK’ta sevenleriyle buluştu.
10 Ağustos günü Ece SEÇKİN AHL PARK’ta hayranlarının karşısına çıktı.Başarılı sanatçı dans ekibiyle sahnede hem sesiyle hemde dansıyla büyüledi.Beğenilen şarkılarını on binlerce kişi ile aynı anda seslendirdi.
11 Ağustos günü özellikle romantik şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan Fettah Can’ın açıkhava konserine ev sahipliği yaptı. Fettah Can, alanı tıka basa dolduran hayranlarına ‘Boş Bardak‘ , ‘Işıklı Yol‘ , ‘Sen En Çok Aşıksın’ gibi sevilen şarkılarını akustik olarak seslendirdi.
12 Ağustos günü ise Fatma Turgut canlı performansı ile genç, yaşlı tüm AVM ziyaretçilerini coşturdu.  

FESTİVALDE YÜZDE 70’E VARAN İNDİRİMLER OLDU
AHL PARK Alışveriş Merkezinde düzenlenen festivalde açık hava konserlerinin yanı sıra açık hava sineması film gösterimi, dans eşliğinde yürüyen bando ekipleri, patenli kızlar ve birbirinden güzel çocuklar için farklı aktivitiler düzenlendi.Bu festivalde 100’den fazla markanın yüzde 70’e varan indirimleri ile ziyaretçiler alışverişin de keyfini çıkarttı.
Yönetimi ve kiralaması JLL Türkiye tarafından yapılan AHL PARK AVM Müdürü Cihangir Özdemir ‘AHL PARK Alışveriş merkezi olarak açıldığımız günden bugüne  sektöründe öncü markalara yer vererek  Çorum ‘u  yaşam ,eğlence ve buluşma merkezi haline getirme hedefiyle hareket ettik. Bundan sonraki süreçte de AHL PARK AVM Çorumlulara avantajlı alışverişin yanısıra eğlenceli aktivitelerle sosyalleşme fırsatı sunmaya devam edecektir.Çorum için ekonomik , sosyal ve kültürel bir değer olan alışveriş merkezimiz ,onların hayatlarına dokunan  kampanyalar,etkinlikler ve hizmetlerle faaliyetlerini sürdürecek ve şehrin kalbi olmaya devam edecektir.

n

Yukarı