Ana içeriğe atla

https://www.dsdamat.com/

 

MALLREPORT

2017 Olivium için yenilenme ve güçlenme yılı oldu

17.11.2017 - 12:20

2017 YILI OLIVIUM OUTLET CENTER İÇİN YENİLEME, DÜZENLEME ÇALIŞMALARININ, MARKA ÇEŞİTLENDİRMELERİNİN VE GÜÇLENDİRMELERİNİN YILI OLDUĞUNU SÖYLEYEN OLIVIUM AVM GENEL MÜDÜRÜ BERNA YÜKSEL, ARTIK GELENEKSEL HALE GELEN, ZİYARETÇİLERE BİRÇOK FIRSATLAR SUNAN VE YOĞUN TALEP GÖREN “SALI PAZARI” ORGANİZASYONLARI İLE FARK YARATTIKLARINI DA DİLE GETİRDİ. 

Olivium Outlet Center hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
01 Nisan 2000 tarihinde İstanbul’un en büyük ilçelerinden, 300 bin nüfuslu Zeytinburnu’nda kapılarını ziyaretçilere açan Olivium Outlet Center, İstanbul’un ilk, ilçenin tek outleti, hatta tek alışveriş merkezi olarak ziyaretçilerine, modaya, markaya, kaliteye uygun fiyata ulaşmanın imkanlarını sunmakta. 16 yıldır gerçek outlet olma ilkesinden asla ödün vermeden ziyaretçisine modern, sade, ferah ve aydınlık bir ortamda alışveriş yapmayı vadeden Olivium, 135 mağazasında, yüzlerce yerli ve yabancı marka ile haftanın yedi günü 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Temiz güvenli ve ferah bir ortamda ekonomik alışveriş yapma imkanı sunan Olivium, 7’den 77’ye herkesin keyifli vakit geçirmesini sağlamakta, ilçede adeta bir  yaşam kültürü yaratmaktadır. Emintaş Emlak ve İnşaat Tic. A.Ş. ve İleri Mensucat ve İnşaat Tic. T.A.Ş ortaklığı ile kurulmuş olan Olivium Outlet Center, 35 bin metrekare kiralanabilir alanı, bin 200 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparkı, ücretsiz müşteri servisi,  bebek odaları, sineması,  çocuk eğlence alanı ile teraslı kafeleri, Carrefour süpermarket, Teknosa teknoloji mağazası, İpekyol, Mango, Pierre Cardin, Perspective, Sarar, Altınyıldız, Network, İnci, Hotiç, Derimod, Nike, Adidas, Puma, Watsons, Atasun Optik, D’s Damat, Penti, Kiğılı, Adil Işık, Colins, Levis, Karaca Armağan Oyuncak, US Polo, Mavi Jeans, Koton, LCW, Gratis, English Home gibi mağazaları ile ziyaretçilerine A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını bir arada bulabilme olanağını sunuyor.

2017 Olivium için nasıl bir yıl oldu?
2017 yılı Olivium Outlet Center için alışveriş merkezi ile ilgili bazı yenileme, düzenleme çalışmalarının, marka çeşitlendirmelerinin ve güçlendirmelerinin yılı oldu. Bu yıl, ziyaretçilerin görmek istediği yenilikleri ve talepleri AVM bünyesinde gerçekleştirmeye, öte yandan da yeni çıkan mevzuatın üzerimize yüklediği sorumlulukları yerine getirmeye odaklandık. Artık geleneksel hale gelen, ziyaretçilere birçok fırsatlar sunan ve yoğun talep gören Salı Pazarı organizasyonumuzu da çeşitlendirip güçlendirerek devam ettiriyoruz. 
Yabancı turistler için bir cazibe noktası olan Olivium’da yaklaşık 150 adet acente ile çalışıyoruz. Çalıştığımız acentelerle aramızda inanılmaz bir dinamizm, uyum ve sağlıklı bir iletişim var. Bu konu kapsamında çok ciddi organizasyonlarla çalışmaya devam edeceğiz. Özellikle hedeflediğimiz yabancı turistlerin menşei olan ülkelerde reklam ve pazarlama çalışmalarına özen göstereceğiz. Önümüzdeki süreci yönetmek için çok daha temkinli ve proaktif davranıyor olacağız.

Sizi bugünkü başarıya taşıyan etmen neler oldu? Nerede fark yarattınız?
Olivium Outlet Center şehrin merkezinde, Zeytinburnu’nda yaya trafiğinin yoğun olduğu bir lokasyonda konumlanmış olmanın tartışmasız avantajını yaşamaktadır.  Öte yandan geçtiğimiz yıllarda faaliyete geçen Marmaray ile özellikle İstanbul’un Anadolu Yakası ile daha güçlü bir bağ kurmayı başaran alışveriş merkezi, outlet olma konusunda gösterdiği özel hassasiyet sebebi ile de fark yaratmıştır. Mağazaların yüzlerce yerli ve yabancı markayı uygun fiyat politikası ile ziyaretçilere sunuyor olması, öte yandan artık geleneksel hale gelen ve zaman içerisinde türevlerinin de oluştuğunu gördüğümüz “Salı Pazarı” organizasyonu ile de Olivium gücüne güç katmıştır. Fiyatların çok daha uygun olduğu, kampanyaların çeşitlendiği her hafta salı günü organize edilen “Salı Pazarı”nda ziyaretçiler ekstra fırsatlardan faydalanma şansını yakalamaktadır.

ds

Yukarı