Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

10 YILDA 10’LARCA ÖDÜL…

27.06.2018 - 11:06

10 yıllık süreçte 10’larca ödülle taçlandırıldıklarını belirten Palladium Ataşehir AVM Müdürü Ayşen Yerşen, “Nokta atışı işler, pazarlama aksiyonları ve yönetim anlayışı bir AVM’yi dimdik ayakta tutmak için önemli unsurlardır.” ifadelerinde bulundu.

ŞEHRİN DEĞİŞMEYEN MODASI PALLADIUM ATAŞEHİR
Açıldıkları 2008 yılında Ataşehir’in, İstanbul Anadolu Yakası’nın önemli bir yaşam merkezi olmaya başladığını ve her geçen gün gelişen, büyüyen ve elit bir yaşam merkezi olarak konumlandığını ifade eden Palladium Ataşehir AVM Müdürü Ayşen Yerşen, Ataşehir’in bu gelişme sürecinin başında açılan Palladium’un, başta ilçenin daha sonra Anadolu Yakası’nın elit AVM’si olarak konumlandığını ve yıllar içinde şehrin değişmeyen modası haline geldiğini söyledi. Türkiye’de ilk kez gerçekleşen etkinliklere ev sahipliği yaptıklarını belirten Yerşen, “Bünyesinde bulundurduğu ulusal ve uluslararası seçkin markalarıyla misafirlerimizin gözbebeği olduk. Misafirlerimizin memnuniyetini her şeyin üstünde tutan yönetim anlayışımız ile kaliteli sadık bir kitle oluştu. Misafirlerimizle aramızdaki bu samimi ilişki ile burası tam bir yaşam merkezi haline gelerek sosyalleşme adına tercih edilen önemli bir nokta oldu.” dedi.
Gelişen teknoloji ve trendleri takip ederek AVM misafirlerine deneyim yaşatma üzerine kurulu projeler hazırladıklarını ve farklı bir soluk getiren projelerle birlikte bilim ve sanat içerikli projeler gerçekleştirdiklerini belirten Yerşen, “Ulusal ve uluslararası ödül platformlarında da gerçekleştirdiğimiz birçok projemizle, bu 10 yıllık süreçte 10’larca ödülle taçlandırıldık. Emeğimizin taçlanması çok gurur verici oluyor.” açıklamalarında bulundu.
Yerşen; eylül ayında 10. yıllarına özel, ses getirecek bir kutlama gerçekleştireceklerini ve yenilenmiş yüzleriyle misafirlerini karşılayacaklarını da belirtti.

YENİLENME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
AVM’de 200’ü aşkın mağaza bulunduğunu bildiren Yerşen, “En son olarak Ecco ayakkabı, Mark &Andre iç giyim, Koreli bir marka olan Mumuso ve Beymen Club’ta Palladium Ataşehir’de mağaza açtı. Şimdi H&M’de bünyemize dahil oluyor. Yeme içme bölümlerinde de yeni markalar var. Amasya Et, organik ve doğalcı Pera Bahçe’de aramıza katıldı.” dedi. Kendini yenileyen mağazaların da olduğunu ifade eden Yerşen, “Damat-Tween, Network mağazaları ciddi bir tadilat geçirdi ve dekorasyonunu yeniledi. AVM genelinde de yenilenme çalışmalarımız devam ediyor.” diye belirtti.

“SAMİMİ VE BUTİK BİR AVM’YİZ”
 Palladium’un konutların arasında bulunan bir AVM olduğunu ve bu sayede çevredeki konutlardan ve iş merkezlerinden çok sayıda misafir geldiğini söyleyen Yerşen, “Rahat bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlayan bir mimariye de sahibiz. Palladium içeri girdiğiniz andan itibaren evinizdeymiş hissi yaratan samimi, butik bir AVM. Hafta içi 20 ila 25 bin civarı olan kapı girişleri, hafta sonları 30-35 bini buluyor. Son zamanlarda Anadolu Yakası’nda açılan birçok AVM olmasına rağmen bizler de farklı projeler ve hizmet kalitemizle hem sadık müşterimizi memnun ediyor hem de potansiyel müşteriyi buraya çekiyoruz. Etkinlikler nokta atışı ve farklı olunca, potansiyeli çekme  gücümüz  de yükseliyor. Müşteri kitlemize, her zaman servis hizmetlerimizden tutun da etkinliklerimize kadar her türlü kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Sonuçta Palladium, Ataşehir’in merkezinde bir AVM ve ulaşım olanaklarıyla tercih edilen bir nokta.” dedi.  

“FARK YARATIYORUZ”
Yerşen, “Servis hizmetlerimiz, güvenliğimiz, hijyenimiz, farklı ve Türkiye’de ilk kez bizim AVM’mizde gerçekleşen etkinliklerimiz, sosyal sorumluluk projelerimizle fark yaratıyoruz. Doğru işlerin, doğru insanlarla, doğru zamanda buluşması yoğun, özverili ve sürekli bir çalışma gerektiriyor. Nokta atışı işler, pazarlama aksiyonları ve yönetim anlayışı bir AVM’yi dimdik ayakta tutmak için önemli unsurlardır.” diye konuştu. 

n

Yukarı